Zarja Lugansk 
 
10:00
12/6, Sat
Dnipro Dnipropetrovsk 
 
Dynamo Kiev 
 
10:00
12/6, Sat
Metalurh Donetsk 
 
Shakhtar Donetsk 
 
10:00
12/6, Sat
Hoverla Uzhhorod 
 
Olimpik Donetsk 
 
10:00
12/6, Sat
Vorskla Poltava 
 
Volyn Lutsk 
 
10:00
12/6, Sat
Metalist Kharkiv 
 
Illichivets Mariupol 
 
10:00
12/6, Sat
Metalurh Zaporizhzhya 
 
Chornomorets Odessa 
 
10:00
12/6, Sat
SK Karpaty L'viv 
 
Vorskla Poltava 
 
02:00
11/2, Sun
Illichivets Mariupol 
 
Metalurh Zaporizhzhya 
 
04:30
11/2, Sun
Chornomorets Odessa 
 
SK Karpaty L'viv 
 
02:00
11/3, Mon
Zarja Lugansk 
 
Metalist Kharkiv 
 
04:30
11/3, Mon
Olimpik Donetsk 
 
Dnipro Dnipropetrovsk 
 
04:30
11/3, Mon
Dynamo Kiev 
 
Hoverla Uzhhorod 
 
02:00
11/4, Tue
Volyn Lutsk 
 
Hoverla Uzhhorod 
 
23:00
11/8, Sat
Metalurh Donetsk 
 
Zarja Lugansk 
 
02:00
11/9, Sun
Metalurh Zaporizhzhya 
 
Chornomorets Odessa 
 
04:30
11/9, Sun
Vorskla Poltava 
 
Volyn Lutsk 
 
23:00
11/9, Sun
Olimpik Donetsk 
 
Shakhtar Donetsk 
 
02:00
11/10, Mon
Dnipro Dnipropetrovsk 
 
Illichivets Mariupol 
 
04:30
11/10, Mon
Metalist Kharkiv 
 
Dynamo Kiev 
 
04:30
11/10, Mon
SK Karpaty L'viv 
 
Vorskla Poltava 
 
10:00
11/22, Sat
Zarja Lugansk 
 
Metalurh Donetsk 
 
10:00
11/22, Sat
Volyn Lutsk 
 
Dnipro Dnipropetrovsk 
 
10:00
11/22, Sat
Hoverla Uzhhorod 
 
SK Karpaty L'viv 
 
10:00
11/22, Sat
Shakhtar Donetsk 
 
Metalurh Zaporizhzhya 
 
10:00
11/22, Sat
Dynamo Kiev 
 
Metalist Kharkiv 
 
10:00
11/22, Sat
Chornomorets Odessa 
 
Olimpik Donetsk 
 
10:00
11/22, Sat
Illichivets Mariupol 
 
Metalist Kharkiv 
 
10:00
11/29, Sat
Zarja Lugansk 
 
Olimpik Donetsk 
 
10:00
11/29, Sat
Chornomorets Odessa 
 
Volyn Lutsk 
 
10:00
11/29, Sat
Illichivets Mariupol 
 
Vorskla Poltava 
 
10:00
11/29, Sat
Dynamo Kiev 
 
Metalurh Zaporizhzhya 
 
10:00
11/29, Sat
Shakhtar Donetsk 
 
Dnipro Dnipropetrovsk 
 
10:00
11/29, Sat
Metalurh Donetsk 
 
SK Karpaty L'viv 
 
10:00
11/29, Sat
Hoverla Uzhhorod 
 
Dnipro Dnipropetrovsk 
 
10:00
2/28, Sat
Volyn Lutsk 
 
Metalurh Donetsk 
 
10:00
2/28, Sat
SK Karpaty L'viv 
 
Chornomorets Odessa 
 
10:00
2/28, Sat
Illichivets Mariupol 
 
Zarja Lugansk 
 
10:00
2/28, Sat
Olimpik Donetsk 
 
Dynamo Kiev 
 
10:00
2/28, Sat
Metalist Kharkiv 
 
Shakhtar Donetsk 
 
10:00
2/28, Sat
Vorskla Poltava 
 
Hoverla Uzhhorod 
 
10:00
2/28, Sat
Metalurh Zaporizhzhya 
 
Olimpik Donetsk 
 
10:00
3/7, Sat
Dynamo Kiev 
 
Volyn Lutsk 
 
10:00
3/7, Sat
Chornomorets Odessa 
 
Illichivets Mariupol 
 
10:00
3/7, Sat
Zarja Lugansk 
 
SK Karpaty L'viv 
 
10:00
3/7, Sat
Dnipro Dnipropetrovsk 
 
Metalurh Zaporizhzhya 
 
10:00
3/7, Sat
Metalurh Donetsk 
 
Vorskla Poltava 
 
10:00
3/7, Sat
Hoverla Uzhhorod 
 
Metalist Kharkiv 
 
10:00
3/7, Sat
Shakhtar Donetsk 
 
Hoverla Uzhhorod 
 
10:00
3/14, Sat
Metalist Kharkiv 
 
Metalurh Donetsk 
 
10:00
3/14, Sat
Vorskla Poltava 
 
Dnipro Dnipropetrovsk 
 
10:00
3/14, Sat
Metalurh Zaporizhzhya 
 
SK Karpaty L'viv 
 
10:00
3/14, Sat
Volyn Lutsk 
 
Dynamo Kiev 
 
10:00
3/14, Sat
Illichivets Mariupol 
 
Zarja Lugansk 
 
10:00
3/14, Sat
Chornomorets Odessa 
 
Shakhtar Donetsk 
 
10:00
3/14, Sat
Olimpik Donetsk 
 
Vorskla Poltava 
 
10:00
3/21, Sat
Dnipro Dnipropetrovsk 
 
Illichivets Mariupol 
 
10:00
3/21, Sat
Shakhtar Donetsk 
 
Chornomorets Odessa 
 
10:00
3/21, Sat
Dynamo Kiev 
 
Metalurh Zaporizhzhya 
 
10:00
3/21, Sat
SK Karpaty L'viv 
 
Olimpik Donetsk 
 
10:00
3/21, Sat
Hoverla Uzhhorod 
 
Metalist Kharkiv 
 
10:00
3/21, Sat
Metalurh Donetsk 
 
Volyn Lutsk 
 
10:00
3/21, Sat
Zarja Lugansk 
 
Metalurh Donetsk 
 
09:00
4/4, Sat
Olimpik Donetsk 
 
Dynamo Kiev 
 
09:00
4/4, Sat
Zarja Lugansk 
 
Shakhtar Donetsk 
 
09:00
4/4, Sat
Chornomorets Odessa 
 
Hoverla Uzhhorod 
 
09:00
4/4, Sat
Illichivets Mariupol 
 
Dnipro Dnipropetrovsk 
 
09:00
4/4, Sat
Metalist Kharkiv 
 
Metalurh Zaporizhzhya 
 
09:00
4/4, Sat
Volyn Lutsk 
 
SK Karpaty L'viv 
 
09:00
4/4, Sat
Vorskla Poltava 
 
Chornomorets Odessa 
 
08:00
4/11, Sat
Hoverla Uzhhorod 
 
Illichivets Mariupol 
 
08:00
4/11, Sat
Metalurh Donetsk 
 
Metalist Kharkiv 
 
08:00
4/11, Sat
SK Karpaty L'viv 
 
Olimpik Donetsk 
 
08:00
4/11, Sat
Dnipro Dnipropetrovsk 
 
Volyn Lutsk 
 
08:00
4/11, Sat
Dynamo Kiev 
 
Zarja Lugansk 
 
08:00
4/11, Sat
Shakhtar Donetsk 
 
Vorskla Poltava 
 
08:00
4/11, Sat
Metalurh Zaporizhzhya 
 
Shakhtar Donetsk 
 
08:00
4/18, Sat
Dynamo Kiev 
 
Dnipro Dnipropetrovsk 
 
08:00
4/18, Sat
Illichivets Mariupol 
 
Metalurh Zaporizhzhya 
 
08:00
4/18, Sat
Metalist Kharkiv 
 
Vorskla Poltava 
 
08:00
4/18, Sat
Volyn Lutsk 
 
Metalurh Donetsk 
 
08:00
4/18, Sat
Chornomorets Odessa 
 
Hoverla Uzhhorod 
 
08:00
4/18, Sat
Zarja Lugansk 
 
SK Karpaty L'viv 
 
08:00
4/18, Sat
Olimpik Donetsk 
 
Olimpik Donetsk 
 
08:00
4/25, Sat
Metalurh Zaporizhzhya 
 
Dynamo Kiev 
 
08:00
4/25, Sat
Hoverla Uzhhorod 
 
Metalist Kharkiv 
 
08:00
4/25, Sat
Vorskla Poltava 
 
Volyn Lutsk 
 
08:00
4/25, Sat
Shakhtar Donetsk 
 
Illichivets Mariupol 
 
08:00
4/25, Sat
SK Karpaty L'viv 
 
Chornomorets Odessa 
 
08:00
4/25, Sat
Dnipro Dnipropetrovsk 
 
Zarja Lugansk 
 
08:00
4/25, Sat
Metalurh Donetsk 
 
Metalist Kharkiv 
 
08:00
5/2, Sat
Volyn Lutsk 
 
Metalurh Zaporizhzhya 
 
08:00
5/2, Sat
Illichivets Mariupol 
 
Hoverla Uzhhorod 
 
08:00
5/2, Sat
Shakhtar Donetsk 
 
Vorskla Poltava 
 
08:00
5/2, Sat
Olimpik Donetsk 
 
Metalurh Donetsk 
 
08:00
5/2, Sat
Dynamo Kiev 
 
Dnipro Dnipropetrovsk 
 
08:00
5/2, Sat
Zarja Lugansk 
 
SK Karpaty L'viv 
 
08:00
5/2, Sat
Chornomorets Odessa 
 
Chornomorets Odessa 
 
08:00
5/9, Sat
Metalurh Zaporizhzhya 
 
Olimpik Donetsk 
 
08:00
5/9, Sat
Metalist Kharkiv 
 
Volyn Lutsk 
 
08:00
5/9, Sat
Hoverla Uzhhorod 
 
Zarja Lugansk 
 
08:00
5/9, Sat
SK Karpaty L'viv 
 
Dynamo Kiev 
 
08:00
5/9, Sat
Dnipro Dnipropetrovsk 
 
Shakhtar Donetsk 
 
08:00
5/9, Sat
Metalurh Donetsk 
 
Illichivets Mariupol 
 
08:00
5/9, Sat
Vorskla Poltava 
 
Metalurh Donetsk 
 
08:00
5/16, Sat
Hoverla Uzhhorod 
 
SK Karpaty L'viv 
 
08:00
5/16, Sat
Dynamo Kiev 
 
Metalist Kharkiv 
 
08:00
5/16, Sat
Illichivets Mariupol 
 
Olimpik Donetsk 
 
08:00
5/16, Sat
Volyn Lutsk 
 
Metalurh Zaporizhzhya 
 
08:00
5/16, Sat
Zarja Lugansk 
 
Vorskla Poltava 
 
08:00
5/16, Sat
Chornomorets Odessa 
 
Dnipro Dnipropetrovsk 
 
08:00
5/16, Sat
Shakhtar Donetsk 
 
Chornomorets Odessa 
 
08:00
5/24, Sun
Metalist Kharkiv 
 
Zarja Lugansk 
 
08:00
5/24, Sun
Vorskla Poltava 
 
Dynamo Kiev 
 
08:00
5/24, Sun
Metalurh Zaporizhzhya 
 
Shakhtar Donetsk 
 
08:00
5/24, Sun
SK Karpaty L'viv 
 
Volyn Lutsk 
 
08:00
5/24, Sun
Metalurh Donetsk 
 
Illichivets Mariupol 
 
08:00
5/24, Sun
Olimpik Donetsk 
 
Hoverla Uzhhorod 
 
08:00
5/24, Sun
Dnipro Dnipropetrovsk