CD San Roque 
 
 0
 
Finished
CP Cacereño 
 
FC Cartagena 
 
 1
 
Finished
UD Marbella 
 
Cádiz CF 
 
 2
 
Finished
Real Betis B 
 
Córdoba B 
 
 1
 
Finished
La Roda 
 
CD Villanovense 
 
 1
 
Finished
Real Jaén CF 
 
Arroyo CP 
 
 1
 
Finished
Sevilla Atletico 
 
Balompédica Linense 
 
 0
 
Finished
UCAM Murcia CF 
 
Almería B 
 
 1
 
Finished
UD Melilla 
 
El Palo 
 
 1
 
Finished
La Hoya 
 
Lucena 
 
 2
 
Finished
Granada B 
 
La Hoya 
 
 2
 
Finished
Balompédica Linense 
 
UD Marbella 
 
 1
 
Finished
Córdoba B 
 
Real Betis B 
 
 1
 
Finished
Arroyo CP 
 
La Roda 
 
 0
 
Finished
CD Villanovense 
 
Granada B 
 
 1
 
Finished
FC Cartagena 
 
UCAM Murcia CF 
 
 2
 
Finished
Lucena 
 
UD Melilla 
 
 1
 
Finished
El Palo 
 
Real Jaén CF 
 
 1
 
Finished
Cádiz CF 
 
Sevilla Atletico 
 
 3
 
Finished
CD San Roque 
 
CP Cacereño 
 
 1
 
Finished
Almería B 
 
Real Betis B 
 
 0
 
Finished
Real Jaén CF 
 
Arroyo CP 
 
 0
 
Finished
CD San Roque 
 
Almería B 
 
 2
 
Finished
Sevilla Atletico 
 
El Palo 
 
 4
 
Finished
CP Cacereño 
 
Cádiz CF 
 
 0
 
Finished
La Roda 
 
Lucena 
 
 1
 
Finished
La Hoya 
 
Balompédica Linense 
 
 3
 
Finished
UD Melilla 
 
CD Villanovense 
 
 1
 
Finished
UD Marbella 
 
Córdoba B 
 
 1
 
Finished
Granada B 
 
FC Cartagena 
 
 0
 
Finished
UCAM Murcia CF 
 
CD San Roque 
 
 3
 
Finished
Almería B 
 
Sevilla Atletico 
 
 1
 
Finished
El Palo 
 
UCAM Murcia CF 
 
 3
 
Finished
Córdoba B 
 
UD Melilla 
 
 2
 
Finished
Lucena 
 
CP Cacereño 
 
 1
 
Finished
Balompédica Linense 
 
Real Jaén CF 
 
 5
 
Finished
Arroyo CP 
 
La Roda 
 
 0
 
Finished
Real Betis B 
 
UD Marbella 
 
 1
 
Finished
Cádiz CF 
 
La Hoya 
 
 2
 
Finished
FC Cartagena 
 
Granada B 
 
 1
 
Finished
CD Villanovense 
 
Lucena 
 
 3
 
Finished
CP Cacereño 
 
El Palo 
 
 4
 
Finished
CD San Roque 
 
Cádiz CF 
 
 1
 
Finished
Granada B 
 
Real Betis B 
 
 1
 
Finished
UD Marbella 
 
Córdoba B 
 
 2
 
Finished
La Hoya 
 
FC Cartagena 
 
 2
 
Finished
UD Melilla 
 
Arroyo CP 
 
 1
 
Finished
Almería B 
 
Real Jaén CF 
 
 1
 
Finished
La Roda 
 
CD Villanovense 
 
 1
 
Finished
UCAM Murcia CF 
 
Balompédica Linense 
 
 1
 
Finished
Sevilla Atletico 
 
CD San Roque 
 
 2
 
Finished
Balompédica Linense 
 
Sevilla Atletico 
 
 1
 
Finished
Lucena 
 
Granada B 
 
 2
 
Finished
Real Betis B 
 
La Hoya 
 
 1
 
Finished
CD Villanovense 
 
UD Melilla 
 
 1
 
Finished
Córdoba B 
 
Almería B 
 
 1
 
Finished
El Palo 
 
CP Cacereño 
 
 1
 
Finished
FC Cartagena 
 
La Roda 
 
 2
 
Finished
Arroyo CP 
 
UCAM Murcia CF 
 
 1
 
Finished
Cádiz CF 
 
UD Marbella 
 
 1
 
Finished
Real Jaén CF 
 
CD Villanovense 
 
 2
 
Finished
UD Melilla 
 
Córdoba B 
 
 2
 
Finished
CP Cacereño 
 
Arroyo CP 
 
 0
 
Finished
El Palo 
 
La Roda 
 
 3
 
Finished
UD Marbella 
 
Real Betis B 
 
 0
 
Finished
UCAM Murcia CF 
 
Balompédica Linense 
 
 2
 
Finished
Almería B 
 
Real Jaén CF 
 
 3
 
Finished
Granada B 
 
Cádiz CF 
 
 2
 
Finished
La Hoya 
 
FC Cartagena 
 
 0
 
Finished
Sevilla Atletico 
 
Lucena 
 
 2
 
Finished
CD San Roque 
 
UCAM Murcia CF 
 
 1
 
Finished
Real Jaén CF 
 
CD San Roque 
 
 2
 
Finished
FC Cartagena 
 
El Palo 
 
 5
 
Finished
Balompédica Linense 
 
Sevilla Atletico 
 
 4
 
Finished
Córdoba B 
 
Granada B 
 
 4
 
Finished
La Roda 
 
UD Melilla 
 
 1
 
Finished
Cádiz CF 
 
CP Cacereño 
 
 2
 
Finished
CD Villanovense 
 
Almería B 
 
 6
 
Finished
Lucena 
 
UD Marbella 
 
 2
 
Finished
Arroyo CP 
 
La Hoya 
 
 1
 
Finished
Real Betis B 
 
Arroyo CP 
 
 1
 
Finished
Balompédica Linense 
 
Real Betis B 
 
 3
 
Finished
UD Melilla 
 
Córdoba B 
 
 0
 
Finished
CD San Roque 
 
La Roda 
 
 0
 
Finished
UCAM Murcia CF 
 
Cádiz CF 
 
 2
 
Finished
CP Cacereño 
 
UD Marbella 
 
 0
 
Finished
Granada B 
 
Real Jaén CF 
 
 1
 
Finished
La Hoya 
 
FC Cartagena 
 
 0
 
Finished
Almería B 
 
CD Villanovense 
 
 2
 
Finished
Sevilla Atletico 
 
Lucena 
 
 0
 
Finished
El Palo 
 
CD San Roque 
 
01:00
10/26, Sun
CD Villanovense 
 
Sevilla Atletico 
 
21:30
10/26, Sun
Cádiz CF 
 
UD Melilla 
 
22:00
10/26, Sun
Real Jaén CF 
 
CP Cacereño 
 
22:00
10/26, Sun
Real Betis B 
 
Almería B 
 
22:00
10/26, Sun
Córdoba B 
 
Granada B 
 
02:00
10/27, Mon
Arroyo CP 
 
UCAM Murcia CF 
 
03:00
10/27, Mon
UD Marbella 
 
La Hoya 
 
03:00
10/27, Mon
La Roda 
 
Balompédica Linense 
 
03:00
10/27, Mon
Lucena 
 
El Palo 
 
04:00
10/27, Mon
FC Cartagena 
 
Granada B 
 
10:00
11/2, Sun
UCAM Murcia CF 
 
UD Marbella 
 
10:00
11/2, Sun
La Hoya 
 
La Roda 
 
10:00
11/2, Sun
UD Melilla 
 
Real Jaén CF 
 
10:00
11/2, Sun
CP Cacereño 
 
Real Betis B 
 
10:00
11/2, Sun
Sevilla Atletico 
 
Cádiz CF 
 
10:00
11/2, Sun
CD San Roque 
 
CD Villanovense 
 
10:00
11/2, Sun
Almería B 
 
Córdoba B 
 
10:00
11/2, Sun
El Palo 
 
FC Cartagena 
 
10:00
11/2, Sun
Balompédica Linense 
 
Arroyo CP 
 
10:00
11/2, Sun
Lucena 
 
UCAM Murcia CF 
 
10:00
11/9, Sun
Arroyo CP 
 
La Hoya 
 
10:00
11/9, Sun
Granada B 
 
UD Melilla 
 
10:00
11/9, Sun
UD Marbella 
 
CP Cacereño 
 
10:00
11/9, Sun
La Roda 
 
Sevilla Atletico 
 
10:00
11/9, Sun
Real Jaén CF 
 
CD San Roque 
 
10:00
11/9, Sun
Real Betis B 
 
Almería B 
 
10:00
11/9, Sun
Cádiz CF 
 
El Palo 
 
10:00
11/9, Sun
CD Villanovense 
 
Balompédica Linense 
 
10:00
11/9, Sun
Córdoba B 
 
Lucena 
 
10:00
11/9, Sun
FC Cartagena 
 
UCAM Murcia CF 
 
10:00
11/16, Sun
La Hoya 
 
Granada B 
 
10:00
11/16, Sun
UD Melilla 
 
UD Marbella 
 
10:00
11/16, Sun
CP Cacereño 
 
La Roda 
 
10:00
11/16, Sun
Sevilla Atletico 
 
Real Jaén CF 
 
10:00
11/16, Sun
CD San Roque 
 
Real Betis B 
 
10:00
11/16, Sun
Almería B 
 
Cádiz CF 
 
10:00
11/16, Sun
El Palo 
 
CD Villanovense 
 
10:00
11/16, Sun
Balompédica Linense 
 
Córdoba B 
 
10:00
11/16, Sun
Lucena 
 
Arroyo CP 
 
10:00
11/16, Sun
FC Cartagena 
 
La Hoya 
 
10:00
11/23, Sun
Arroyo CP 
 
UD Melilla 
 
10:00
11/23, Sun
UCAM Murcia CF 
 
CP Cacereño 
 
10:00
11/23, Sun
Granada B 
 
Sevilla Atletico 
 
10:00
11/23, Sun
UD Marbella 
 
CD San Roque 
 
10:00
11/23, Sun
La Roda 
 
Almería B 
 
10:00
11/23, Sun
Real Jaén CF 
 
El Palo 
 
10:00
11/23, Sun
Real Betis B 
 
Balompédica Linense 
 
10:00
11/23, Sun
Cádiz CF 
 
Lucena 
 
10:00
11/23, Sun
CD Villanovense 
 
FC Cartagena 
 
10:00
11/23, Sun
Córdoba B 
 
La Hoya 
 
10:00
11/30, Sun
UD Melilla 
 
UCAM Murcia CF 
 
10:00
11/30, Sun
CP Cacereño 
 
Granada B 
 
10:00
11/30, Sun
Sevilla Atletico 
 
UD Marbella 
 
10:00
11/30, Sun
CD San Roque 
 
La Roda 
 
10:00
11/30, Sun
Almería B 
 
Real Jaén CF 
 
10:00
11/30, Sun
El Palo 
 
Real Betis B 
 
10:00
11/30, Sun
Balompédica Linense 
 
Cádiz CF 
 
10:00
11/30, Sun
Lucena 
 
CD Villanovense 
 
10:00
11/30, Sun
FC Cartagena 
 
Arroyo CP 
 
10:00
11/30, Sun
Córdoba B 
 
UD Melilla 
 
10:00
12/7, Sun
Arroyo CP 
 
CP Cacereño 
 
10:00
12/7, Sun
La Hoya 
 
Sevilla Atletico 
 
10:00
12/7, Sun
UCAM Murcia CF 
 
CD San Roque 
 
10:00
12/7, Sun
Granada B 
 
Almería B 
 
10:00
12/7, Sun
UD Marbella 
 
El Palo 
 
10:00
12/7, Sun
La Roda 
 
Balompédica Linense 
 
10:00
12/7, Sun
Real Jaén CF 
 
Lucena 
 
10:00
12/7, Sun
Real Betis B 
 
FC Cartagena 
 
10:00
12/7, Sun
Cádiz CF 
 
Córdoba B 
 
10:00
12/7, Sun
CD Villanovense 
 
UD Melilla 
 
10:00
12/14, Sun
CP Cacereño 
 
La Hoya 
 
10:00
12/14, Sun
Sevilla Atletico 
 
UCAM Murcia CF 
 
10:00
12/14, Sun
CD San Roque 
 
Granada B 
 
10:00
12/14, Sun
Almería B 
 
UD Marbella 
 
10:00
12/14, Sun
El Palo 
 
La Roda 
 
10:00
12/14, Sun
Balompédica Linense 
 
Real Jaén CF 
 
10:00
12/14, Sun
Lucena 
 
Real Betis B 
 
10:00
12/14, Sun
FC Cartagena 
 
Cádiz CF 
 
10:00
12/14, Sun
Córdoba B 
 
Arroyo CP 
 
10:00
12/14, Sun
CD Villanovense 
 
Arroyo CP 
 
10:00
12/21, Sun
CP Cacereño 
 
Sevilla Atletico 
 
10:00
12/21, Sun
UD Melilla 
 
CD San Roque 
 
10:00
12/21, Sun
La Hoya 
 
Almería B 
 
10:00
12/21, Sun
UCAM Murcia CF 
 
El Palo 
 
10:00
12/21, Sun
Granada B 
 
Balompédica Linense 
 
10:00
12/21, Sun
UD Marbella 
 
Lucena 
 
10:00
12/21, Sun
La Roda 
 
FC Cartagena 
 
10:00
12/21, Sun
Real Jaén CF 
 
Córdoba B 
 
10:00
12/21, Sun
Real Betis B 
 
CD Villanovense 
 
10:00
12/21, Sun
Cádiz CF 
 
CP Cacereño 
 
10:00
1/4, Sun
Sevilla Atletico 
 
UD Melilla 
 
10:00
1/4, Sun
CD San Roque 
 
La Hoya 
 
10:00
1/4, Sun
Almería B 
 
UCAM Murcia CF 
 
10:00
1/4, Sun
El Palo 
 
Granada B 
 
10:00
1/4, Sun
Balompédica Linense 
 
UD Marbella 
 
10:00
1/4, Sun
Lucena 
 
La Roda 
 
10:00
1/4, Sun
FC Cartagena 
 
Real Jaén CF 
 
10:00
1/4, Sun
Córdoba B 
 
Real Betis B 
 
10:00
1/4, Sun
CD Villanovense 
 
Cádiz CF 
 
10:00
1/4, Sun
Arroyo CP 
 
Real Betis B 
 
10:00
1/11, Sun
Cádiz CF 
 
Real Jaén CF 
 
10:00
1/11, Sun
CD Villanovense 
 
La Roda 
 
10:00
1/11, Sun
Córdoba B 
 
UD Marbella 
 
10:00
1/11, Sun
FC Cartagena 
 
Granada B 
 
10:00
1/11, Sun
Lucena 
 
UCAM Murcia CF 
 
10:00
1/11, Sun
Balompédica Linense 
 
La Hoya 
 
10:00
1/11, Sun
El Palo 
 
UD Melilla 
 
10:00
1/11, Sun
Almería B 
 
CP Cacereño 
 
10:00
1/11, Sun
CD San Roque 
 
Sevilla Atletico 
 
10:00
1/11, Sun
Arroyo CP 
 
Arroyo CP 
 
10:00
1/18, Sun
Real Betis B 
 
Cádiz CF 
 
10:00
1/18, Sun
Real Jaén CF 
 
CD Villanovense 
 
10:00
1/18, Sun
La Roda 
 
Córdoba B 
 
10:00
1/18, Sun
UD Marbella 
 
FC Cartagena 
 
10:00
1/18, Sun
Granada B 
 
Lucena 
 
10:00
1/18, Sun
UCAM Murcia CF 
 
Balompédica Linense 
 
10:00
1/18, Sun
La Hoya 
 
El Palo 
 
10:00
1/18, Sun
UD Melilla 
 
Almería B 
 
10:00
1/18, Sun
CP Cacereño 
 
CD San Roque 
 
10:00
1/18, Sun
Sevilla Atletico 
 
Real Jaén CF 
 
10:00
1/25, Sun
Real Betis B 
 
La Roda 
 
10:00
1/25, Sun
Cádiz CF 
 
UD Marbella 
 
10:00
1/25, Sun
CD Villanovense 
 
Granada B 
 
10:00
1/25, Sun
Córdoba B 
 
UCAM Murcia CF 
 
10:00
1/25, Sun
FC Cartagena 
 
La Hoya 
 
10:00
1/25, Sun
Lucena 
 
UD Melilla 
 
10:00
1/25, Sun
Balompédica Linense 
 
CP Cacereño 
 
10:00
1/25, Sun
El Palo 
 
Sevilla Atletico 
 
10:00
1/25, Sun
Almería B 
 
CD San Roque 
 
10:00
1/25, Sun
Arroyo CP 
 
Arroyo CP 
 
10:00
2/1, Sun
Real Jaén CF 
 
Real Betis B 
 
10:00
2/1, Sun
La Roda 
 
Cádiz CF 
 
10:00
2/1, Sun
UD Marbella 
 
CD Villanovense 
 
10:00
2/1, Sun
Granada B 
 
Córdoba B 
 
10:00
2/1, Sun
UCAM Murcia CF 
 
FC Cartagena 
 
10:00
2/1, Sun
La Hoya 
 
Lucena 
 
10:00
2/1, Sun
UD Melilla 
 
Balompédica Linense 
 
10:00
2/1, Sun
CP Cacereño 
 
El Palo 
 
10:00
2/1, Sun
Sevilla Atletico 
 
Almería B 
 
10:00
2/1, Sun
CD San Roque 
 
La Roda 
 
10:00
2/8, Sun
Real Jaén CF 
 
UD Marbella 
 
10:00
2/8, Sun
Real Betis B 
 
Granada B 
 
10:00
2/8, Sun
Cádiz CF 
 
UCAM Murcia CF 
 
10:00
2/8, Sun
CD Villanovense 
 
La Hoya 
 
10:00
2/8, Sun
Córdoba B 
 
UD Melilla 
 
10:00
2/8, Sun
FC Cartagena 
 
CP Cacereño 
 
10:00
2/8, Sun
Lucena 
 
Sevilla Atletico 
 
10:00
2/8, Sun
Balompédica Linense 
 
CD San Roque 
 
10:00
2/8, Sun
El Palo 
 
Almería B 
 
10:00
2/8, Sun
Arroyo CP 
 
Arroyo CP 
 
10:00
2/15, Sun
La Roda 
 
Real Jaén CF 
 
10:00
2/15, Sun
UD Marbella 
 
Real Betis B 
 
10:00
2/15, Sun
Granada B 
 
Cádiz CF 
 
10:00
2/15, Sun
UCAM Murcia CF 
 
CD Villanovense 
 
10:00
2/15, Sun
La Hoya 
 
Córdoba B 
 
10:00
2/15, Sun
UD Melilla 
 
FC Cartagena 
 
10:00
2/15, Sun
CP Cacereño 
 
Lucena 
 
10:00
2/15, Sun
Sevilla Atletico 
 
Balompédica Linense 
 
10:00
2/15, Sun
CD San Roque 
 
El Palo 
 
10:00
2/15, Sun
Almería B 
 
UD Marbella 
 
10:00
2/22, Sun
La Roda 
 
Granada B 
 
10:00
2/22, Sun
Real Jaén CF 
 
UCAM Murcia CF 
 
10:00
2/22, Sun
Real Betis B 
 
La Hoya 
 
10:00
2/22, Sun
Cádiz CF 
 
UD Melilla 
 
10:00
2/22, Sun
CD Villanovense 
 
CP Cacereño 
 
10:00
2/22, Sun
Córdoba B 
 
Sevilla Atletico 
 
10:00
2/22, Sun
FC Cartagena 
 
CD San Roque 
 
10:00
2/22, Sun
Lucena 
 
Almería B 
 
10:00
2/22, Sun
Balompédica Linense 
 
El Palo 
 
10:00
2/22, Sun
Arroyo CP 
 
Arroyo CP 
 
10:00
3/1, Sun
UD Marbella 
 
La Roda 
 
10:00
3/1, Sun
Granada B 
 
Real Jaén CF 
 
10:00
3/1, Sun
UCAM Murcia CF 
 
Real Betis B 
 
10:00
3/1, Sun
La Hoya 
 
Cádiz CF 
 
10:00
3/1, Sun
UD Melilla 
 
CD Villanovense 
 
10:00
3/1, Sun
CP Cacereño 
 
Córdoba B 
 
10:00
3/1, Sun
Sevilla Atletico 
 
FC Cartagena 
 
10:00
3/1, Sun
CD San Roque 
 
Lucena 
 
10:00
3/1, Sun
Almería B 
 
Balompédica Linense 
 
10:00
3/1, Sun
El Palo 
 
Granada B 
 
10:00
3/8, Sun
UD Marbella 
 
UCAM Murcia CF 
 
10:00
3/8, Sun
La Roda 
 
La Hoya 
 
10:00
3/8, Sun
Real Jaén CF 
 
UD Melilla 
 
10:00
3/8, Sun
Real Betis B 
 
CP Cacereño 
 
10:00
3/8, Sun
Cádiz CF 
 
Sevilla Atletico 
 
10:00
3/8, Sun
CD Villanovense 
 
CD San Roque 
 
10:00
3/8, Sun
Córdoba B 
 
Almería B 
 
10:00
3/8, Sun
FC Cartagena 
 
El Palo 
 
10:00
3/8, Sun
Lucena 
 
Balompédica Linense 
 
10:00
3/8, Sun
Arroyo CP 
 
Arroyo CP 
 
10:00
3/15, Sun
Granada B 
 
UD Marbella 
 
10:00
3/15, Sun
UCAM Murcia CF 
 
La Roda 
 
10:00
3/15, Sun
La Hoya 
 
Real Jaén CF 
 
10:00
3/15, Sun
UD Melilla 
 
Real Betis B 
 
10:00
3/15, Sun
CP Cacereño 
 
Cádiz CF 
 
10:00
3/15, Sun
Sevilla Atletico 
 
CD Villanovense 
 
10:00
3/15, Sun
CD San Roque 
 
Córdoba B 
 
10:00
3/15, Sun
Almería B 
 
FC Cartagena 
 
10:00
3/15, Sun
El Palo 
 
Lucena 
 
10:00
3/15, Sun
Balompédica Linense 
 
UCAM Murcia CF 
 
10:00
3/22, Sun
Granada B 
 
La Hoya 
 
10:00
3/22, Sun
UD Marbella 
 
UD Melilla 
 
10:00
3/22, Sun
La Roda 
 
CP Cacereño 
 
10:00
3/22, Sun
Real Jaén CF 
 
Sevilla Atletico 
 
10:00
3/22, Sun
Real Betis B 
 
CD San Roque 
 
10:00
3/22, Sun
Cádiz CF 
 
Almería B 
 
10:00
3/22, Sun
CD Villanovense 
 
El Palo 
 
10:00
3/22, Sun
Córdoba B 
 
Balompédica Linense 
 
10:00
3/22, Sun
FC Cartagena 
 
Lucena 
 
10:00
3/22, Sun
Arroyo CP 
 
Arroyo CP 
 
10:00
3/29, Sun
UCAM Murcia CF 
 
Granada B 
 
10:00
3/29, Sun
La Hoya 
 
UD Marbella 
 
10:00
3/29, Sun
UD Melilla 
 
La Roda 
 
10:00
3/29, Sun
CP Cacereño 
 
Real Jaén CF 
 
10:00
3/29, Sun
Sevilla Atletico 
 
Real Betis B 
 
10:00
3/29, Sun
CD San Roque 
 
Cádiz CF 
 
10:00
3/29, Sun
Almería B 
 
CD Villanovense 
 
10:00
3/29, Sun
El Palo 
 
Córdoba B 
 
10:00
3/29, Sun
Balompédica Linense 
 
FC Cartagena 
 
10:00
3/29, Sun
Lucena 
 
La Hoya 
 
08:00
4/5, Sun
UCAM Murcia CF 
 
UD Melilla 
 
08:00
4/5, Sun
Granada B 
 
CP Cacereño 
 
08:00
4/5, Sun
UD Marbella 
 
Sevilla Atletico 
 
08:00
4/5, Sun
La Roda 
 
CD San Roque 
 
08:00
4/5, Sun
Real Jaén CF 
 
Almería B 
 
08:00
4/5, Sun
Real Betis B 
 
El Palo 
 
08:00
4/5, Sun
Cádiz CF 
 
Balompédica Linense 
 
08:00
4/5, Sun
CD Villanovense 
 
Lucena 
 
08:00
4/5, Sun
Córdoba B 
 
FC Cartagena 
 
08:00
4/5, Sun
Arroyo CP 
 
Arroyo CP 
 
08:00
4/12, Sun
La Hoya 
 
UCAM Murcia CF 
 
08:00
4/12, Sun
UD Melilla 
 
Granada B 
 
08:00
4/12, Sun
CP Cacereño 
 
UD Marbella 
 
08:00
4/12, Sun
Sevilla Atletico 
 
La Roda 
 
08:00
4/12, Sun
CD San Roque 
 
Real Jaén CF 
 
08:00
4/12, Sun
Almería B 
 
Real Betis B 
 
08:00
4/12, Sun
El Palo 
 
Cádiz CF 
 
08:00
4/12, Sun
Balompédica Linense 
 
CD Villanovense 
 
08:00
4/12, Sun
Lucena 
 
Córdoba B 
 
08:00
4/12, Sun
FC Cartagena 
 
UD Melilla 
 
08:00
4/19, Sun
La Hoya 
 
CP Cacereño 
 
08:00
4/19, Sun
UCAM Murcia CF 
 
Sevilla Atletico 
 
08:00
4/19, Sun
Granada B 
 
CD San Roque 
 
08:00
4/19, Sun
UD Marbella 
 
Almería B 
 
08:00
4/19, Sun
La Roda 
 
El Palo 
 
08:00
4/19, Sun
Real Jaén CF 
 
Balompédica Linense 
 
08:00
4/19, Sun
Real Betis B 
 
Lucena 
 
08:00
4/19, Sun
Cádiz CF 
 
FC Cartagena 
 
08:00
4/19, Sun
CD Villanovense 
 
Córdoba B 
 
08:00
4/19, Sun
Arroyo CP 
 
Arroyo CP 
 
08:00
4/26, Sun
UD Melilla 
 
La Hoya 
 
08:00
4/26, Sun
CP Cacereño 
 
UCAM Murcia CF 
 
08:00
4/26, Sun
Sevilla Atletico 
 
Granada B 
 
08:00
4/26, Sun
CD San Roque 
 
UD Marbella 
 
08:00
4/26, Sun
Almería B 
 
La Roda 
 
08:00
4/26, Sun
El Palo 
 
Real Jaén CF 
 
08:00
4/26, Sun
Balompédica Linense 
 
Real Betis B 
 
08:00
4/26, Sun
Lucena 
 
Cádiz CF 
 
08:00
4/26, Sun
FC Cartagena 
 
CD Villanovense 
 
08:00
4/26, Sun
Córdoba B 
 
CP Cacereño 
 
08:00
5/3, Sun
UD Melilla 
 
Sevilla Atletico 
 
08:00
5/3, Sun
La Hoya 
 
CD San Roque 
 
08:00
5/3, Sun
UCAM Murcia CF 
 
Almería B 
 
08:00
5/3, Sun
Granada B 
 
El Palo 
 
08:00
5/3, Sun
UD Marbella 
 
Balompédica Linense 
 
08:00
5/3, Sun
La Roda 
 
Lucena 
 
08:00
5/3, Sun
Real Jaén CF 
 
FC Cartagena 
 
08:00
5/3, Sun
Real Betis B 
 
Córdoba B 
 
08:00
5/3, Sun
Cádiz CF 
 
CD Villanovense 
 
08:00
5/3, Sun
Arroyo CP 
 
CP Cacereño 
 
08:00
5/10, Sun
Arroyo CP 
 
UD Melilla 
 
08:00
5/10, Sun
Sevilla Atletico 
 
La Hoya 
 
08:00
5/10, Sun
CD San Roque 
 
UCAM Murcia CF 
 
08:00
5/10, Sun
Almería B 
 
Granada B 
 
08:00
5/10, Sun
El Palo 
 
UD Marbella 
 
08:00
5/10, Sun
Balompédica Linense 
 
La Roda 
 
08:00
5/10, Sun
Lucena 
 
Real Jaén CF 
 
08:00
5/10, Sun
FC Cartagena 
 
Real Betis B 
 
08:00
5/10, Sun
Córdoba B 
 
Cádiz CF 
 
08:00
5/10, Sun
CD Villanovense 
 
Sevilla Atletico 
 
08:00
5/17, Sun
CP Cacereño 
 
CD San Roque 
 
08:00
5/17, Sun
UD Melilla 
 
Almería B 
 
08:00
5/17, Sun
La Hoya 
 
El Palo 
 
08:00
5/17, Sun
UCAM Murcia CF 
 
Balompédica Linense 
 
08:00
5/17, Sun
Granada B 
 
Lucena 
 
08:00
5/17, Sun
UD Marbella 
 
FC Cartagena 
 
08:00
5/17, Sun
La Roda 
 
Córdoba B 
 
08:00
5/17, Sun
Real Jaén CF 
 
CD Villanovense 
 
08:00
5/17, Sun
Real Betis B 
 
Arroyo CP 
 
08:00
5/17, Sun
Cádiz CF