Rubin Kazan
10:00
3/7, Sat
Arsenal Tula
FK Rostov
10:00
3/7, Sat
Lokomotiv Moscow
Kuban Krasnodar
10:00
3/7, Sat
Mordovya Saransk
Dinamo Moscow
10:00
3/7, Sat
FC Ufa
Zenit St. Petersburg
10:00
3/7, Sat
Ural Yekaterinenburg
Amkar Perm
10:00
3/7, Sat
Torpedo Moskva
Terek Groznyi
10:00
3/7, Sat
CSKA Moscow
Spartak Moscow
10:00
3/8, Sun
FK Krasnodar
FK Rostov
10:00
3/14, Sat
Kuban Krasnodar
Lokomotiv Moscow
10:00
3/14, Sat
Arsenal Tula
FK Krasnodar
10:00
3/14, Sat
Ural Yekaterinenburg
CSKA Moscow
10:00
3/14, Sat
Mordovya Saransk
FC Ufa
10:00
3/14, Sat
Amkar Perm
Spartak Moscow
10:00
3/14, Sat
Dinamo Moscow
Rubin Kazan
10:00
3/14, Sat
Terek Groznyi
Torpedo Moskva
10:00
3/14, Sat
Zenit St. Petersburg
Ural Yekaterinenburg
10:00
3/21, Sat
Amkar Perm
FC Ufa
10:00
3/21, Sat
FK Krasnodar
Torpedo Moskva
10:00
3/21, Sat
Spartak Moscow
Rubin Kazan
10:00
3/21, Sat
FK Rostov
Mordovya Saransk
10:00
3/21, Sat
Lokomotiv Moscow
Kuban Krasnodar
10:00
3/21, Sat
Terek Groznyi
Dinamo Moscow
10:00
3/21, Sat
Zenit St. Petersburg
Arsenal Tula
10:00
3/21, Sat
CSKA Moscow
FC Ufa
09:00
4/4, Sat
Terek Groznyi
Spartak Moscow
09:00
4/4, Sat
Kuban Krasnodar
Zenit St. Petersburg
09:00
4/4, Sat
CSKA Moscow
Ural Yekaterinenburg
09:00
4/4, Sat
FK Rostov
Arsenal Tula
09:00
4/4, Sat
Torpedo Moskva
FK Krasnodar
09:00
4/4, Sat
Mordovya Saransk
Dinamo Moscow
09:00
4/4, Sat
Lokomotiv Moscow
Amkar Perm
09:00
4/4, Sat
Rubin Kazan
Terek Groznyi
08:00
4/8, Wed
Zenit St. Petersburg
Rubin Kazan
08:00
4/8, Wed
FK Krasnodar
FK Rostov
08:00
4/8, Wed
FC Ufa
Mordovya Saransk
08:00
4/8, Wed
Amkar Perm
Lokomotiv Moscow
08:00
4/8, Wed
Torpedo Moskva
Kuban Krasnodar
08:00
4/8, Wed
Ural Yekaterinenburg
CSKA Moscow
08:00
4/8, Wed
Dinamo Moscow
Arsenal Tula
08:00
4/8, Wed
Spartak Moscow
Torpedo Moskva
08:00
4/11, Sat
Terek Groznyi
Zenit St. Petersburg
08:00
4/11, Sat
Rubin Kazan
Ural Yekaterinenburg
08:00
4/11, Sat
Lokomotiv Moscow
FC Ufa
08:00
4/11, Sat
Arsenal Tula
FK Krasnodar
08:00
4/11, Sat
Kuban Krasnodar
Dinamo Moscow
08:00
4/11, Sat
Mordovya Saransk
Amkar Perm
08:00
4/11, Sat
CSKA Moscow
FK Rostov
08:00
4/11, Sat
Spartak Moscow
Terek Groznyi
08:00
4/18, Sat
Dinamo Moscow
Rubin Kazan
08:00
4/18, Sat
Ural Yekaterinenburg
FK Rostov
08:00
4/18, Sat
Torpedo Moskva
Mordovya Saransk
08:00
4/18, Sat
Spartak Moscow
FC Ufa
08:00
4/18, Sat
Lokomotiv Moscow
Kuban Krasnodar
08:00
4/18, Sat
Zenit St. Petersburg
CSKA Moscow
08:00
4/18, Sat
FK Krasnodar
Amkar Perm
08:00
4/18, Sat
Arsenal Tula
Zenit St. Petersburg
08:00
4/25, Sat
Arsenal Tula
Mordovya Saransk
08:00
4/25, Sat
Ural Yekaterinenburg
FC Ufa
08:00
4/25, Sat
Kuban Krasnodar
Torpedo Moskva
08:00
4/25, Sat
CSKA Moscow
FK Krasnodar
08:00
4/25, Sat
Lokomotiv Moscow
Amkar Perm
08:00
4/25, Sat
Terek Groznyi
FK Rostov
08:00
4/25, Sat
Dinamo Moscow
Spartak Moscow
08:00
4/25, Sat
Rubin Kazan
FC Ufa
08:00
5/2, Sat
Mordovya Saransk
Torpedo Moskva
08:00
5/2, Sat
Rubin Kazan
Spartak Moscow
08:00
5/2, Sat
Zenit St. Petersburg
FK Rostov
08:00
5/2, Sat
Terek Groznyi
Kuban Krasnodar
08:00
5/2, Sat
Dinamo Moscow
CSKA Moscow
08:00
5/2, Sat
Ural Yekaterinenburg
Arsenal Tula
08:00
5/2, Sat
FK Krasnodar
Amkar Perm
08:00
5/2, Sat
Lokomotiv Moscow
Dinamo Moscow
08:00
5/9, Sat
Torpedo Moskva
FK Krasnodar
08:00
5/9, Sat
Amkar Perm
Lokomotiv Moscow
08:00
5/9, Sat
CSKA Moscow
Zenit St. Petersburg
08:00
5/9, Sat
FK Rostov
Ural Yekaterinenburg
08:00
5/9, Sat
FC Ufa
Terek Groznyi
08:00
5/9, Sat
Spartak Moscow
Rubin Kazan
08:00
5/9, Sat
Kuban Krasnodar
Mordovya Saransk
08:00
5/9, Sat
Arsenal Tula
Ural Yekaterinenburg
08:00
5/16, Sat
Dinamo Moscow
FC Ufa
08:00
5/16, Sat
Zenit St. Petersburg
Mordovya Saransk
08:00
5/16, Sat
FK Rostov
Lokomotiv Moscow
08:00
5/16, Sat
Rubin Kazan
FK Krasnodar
08:00
5/16, Sat
Torpedo Moskva
Spartak Moscow
08:00
5/16, Sat
CSKA Moscow
Arsenal Tula
08:00
5/16, Sat
Terek Groznyi
Amkar Perm
08:00
5/16, Sat
Kuban Krasnodar
Torpedo Moskva
08:00
5/23, Sat
Ural Yekaterinenburg
Spartak Moscow
08:00
5/23, Sat
FC Ufa
Mordovya Saransk
08:00
5/23, Sat
Terek Groznyi
Lokomotiv Moscow
08:00
5/23, Sat
Kuban Krasnodar
FK Krasnodar
08:00
5/23, Sat
FK Rostov
CSKA Moscow
08:00
5/23, Sat
Rubin Kazan
Amkar Perm
08:00
5/23, Sat
Zenit St. Petersburg
Dinamo Moscow
08:00
5/23, Sat
Arsenal Tula
Torpedo Moskva
08:00
5/30, Sat
Mordovya Saransk
Terek Groznyi
08:00
5/30, Sat
Ural Yekaterinenburg
Spartak Moscow
08:00
5/30, Sat
Amkar Perm
FC Ufa
08:00
5/30, Sat
Rubin Kazan
FK Rostov
08:00
5/30, Sat
CSKA Moscow
Kuban Krasnodar
08:00
5/30, Sat
Arsenal Tula
Dinamo Moscow
08:00
5/30, Sat
FK Krasnodar
Zenit St. Petersburg
08:00
5/30, Sat
Lokomotiv Moscow