Fixtures / Results Russian First Division

 
11/03/2016
Spartak-2
10:00 
Luch-Energiya Vladivostok
12/03/2016
Yenisey Krasnoyarsk
10:00 
Baikal Irkutsk
Fakel Voronezh
10:00 
FK Tyumen
KAMAZ
10:00 
SKA-Energiya Khabarovsk
Baltika Kaliningrad
10:00 
Sokol Saratov
Sibir Novosibirsk
10:00 
FC Volga Nizhny Novgorod
FK Tosno
10:00 
Gazovik Orenburg
Arsenal Tula
10:00 
Shinnik Yaroslavl
Zenit-2
10:00 
Volgar Astrakhan
Torpedo Armavir
10:00 
Tom Tomsk
16/03/2016
Sokol Saratov
10:00 
KAMAZ
SKA-Energiya Khabarovsk
10:00 
Spartak-2
Luch-Energiya Vladivostok
10:00 
Fakel Voronezh
FC Volga Nizhny Novgorod
10:00 
Baltika Kaliningrad
FK Tyumen
10:00 
Baikal Irkutsk
Yenisey Krasnoyarsk
10:00 
Zenit-2
Volgar Astrakhan
10:00 
Arsenal Tula
FK Tosno
10:00 
Shinnik Yaroslavl
Gazovik Orenburg
10:00 
Tom Tomsk
Sibir Novosibirsk
10:00 
Torpedo Armavir
20/03/2016
Baikal Irkutsk
10:00 
Luch-Energiya Vladivostok
Fakel Voronezh
10:00 
SKA-Energiya Khabarovsk
KAMAZ
10:00 
FC Volga Nizhny Novgorod
Spartak-2
10:00 
Sokol Saratov
Baltika Kaliningrad
10:00 
Sibir Novosibirsk
Tom Tomsk
10:00 
Shinnik Yaroslavl
FK Tosno
10:00 
Volgar Astrakhan
Arsenal Tula
10:00 
Yenisey Krasnoyarsk
Zenit-2
10:00 
FK Tyumen
Torpedo Armavir
10:00 
Gazovik Orenburg
27/03/2016
Sibir Novosibirsk
10:00 
KAMAZ
FC Volga Nizhny Novgorod
10:00 
Spartak-2
Sokol Saratov
10:00 
Fakel Voronezh
SKA-Energiya Khabarovsk
10:00 
Baikal Irkutsk
Luch-Energiya Vladivostok
10:00 
Zenit-2
FK Tyumen
10:00 
Arsenal Tula
Yenisey Krasnoyarsk
10:00 
FK Tosno
Volgar Astrakhan
10:00 
Tom Tomsk
Shinnik Yaroslavl
10:00 
Gazovik Orenburg
Baltika Kaliningrad
10:00 
Torpedo Armavir
03/04/2016
Baikal Irkutsk
08:00 
Sokol Saratov
Fakel Voronezh
08:00 
FC Volga Nizhny Novgorod
Spartak-2
08:00 
Sibir Novosibirsk
KAMAZ
08:00 
Baltika Kaliningrad
Gazovik Orenburg
08:00 
Volgar Astrakhan
Tom Tomsk
08:00 
Yenisey Krasnoyarsk
FK Tosno
08:00 
FK Tyumen
Luch-Energiya Vladivostok
08:00 
Arsenal Tula
Zenit-2
08:00 
SKA-Energiya Khabarovsk
Torpedo Armavir
08:00 
Shinnik Yaroslavl
07/04/2016
Baltika Kaliningrad
08:00 
Spartak-2
Sibir Novosibirsk
08:00 
Fakel Voronezh
FC Volga Nizhny Novgorod
08:00 
Baikal Irkutsk
Sokol Saratov
08:00 
Zenit-2
SKA-Energiya Khabarovsk
08:00 
Arsenal Tula
Luch-Energiya Vladivostok
08:00 
FK Tosno
FK Tyumen
08:00 
Tom Tomsk
Yenisey Krasnoyarsk
08:00 
Gazovik Orenburg
Volgar Astrakhan
08:00 
Shinnik Yaroslavl
KAMAZ
08:00 
Torpedo Armavir
11/04/2016
Zenit-2
08:00 
FC Volga Nizhny Novgorod
Arsenal Tula
08:00 
Sokol Saratov
FK Tosno
08:00 
SKA-Energiya Khabarovsk
Tom Tomsk
08:00 
Luch-Energiya Vladivostok
Baikal Irkutsk
08:00 
Sibir Novosibirsk
Gazovik Orenburg
08:00 
FK Tyumen
Shinnik Yaroslavl
08:00 
Yenisey Krasnoyarsk
Spartak-2
08:00 
KAMAZ
Fakel Voronezh
08:00 
Baltika Kaliningrad
Torpedo Armavir
08:00 
Volgar Astrakhan
17/04/2016
FK Tyumen
08:00 
Shinnik Yaroslavl
Baltika Kaliningrad
08:00 
Baikal Irkutsk
18/04/2016
Yenisey Krasnoyarsk
08:00 
Volgar Astrakhan
Luch-Energiya Vladivostok
08:00 
Gazovik Orenburg
SKA-Energiya Khabarovsk
08:00 
Tom Tomsk
Sokol Saratov
08:00 
FK Tosno
FC Volga Nizhny Novgorod
08:00 
Arsenal Tula
Sibir Novosibirsk
08:00 
Zenit-2
KAMAZ
08:00 
Fakel Voronezh
Spartak-2
08:00 
Torpedo Armavir
25/04/2016
Zenit-2
08:00 
Baltika Kaliningrad
Arsenal Tula
08:00 
Sibir Novosibirsk
FK Tosno
08:00 
FC Volga Nizhny Novgorod
Tom Tomsk
08:00 
Sokol Saratov
Gazovik Orenburg
08:00 
SKA-Energiya Khabarovsk
Shinnik Yaroslavl
08:00 
Luch-Energiya Vladivostok
Volgar Astrakhan
08:00 
FK Tyumen
Fakel Voronezh
08:00 
Spartak-2
Baikal Irkutsk
08:00 
KAMAZ
Torpedo Armavir
08:00 
Yenisey Krasnoyarsk
02/05/2016
Spartak-2
08:00 
Baikal Irkutsk
KAMAZ
08:00 
Zenit-2
Baltika Kaliningrad
08:00 
Arsenal Tula
Sibir Novosibirsk
08:00 
FK Tosno
FC Volga Nizhny Novgorod
08:00 
Tom Tomsk
Sokol Saratov
08:00 
Gazovik Orenburg
SKA-Energiya Khabarovsk
08:00 
Shinnik Yaroslavl
Luch-Energiya Vladivostok
08:00 
Volgar Astrakhan
FK Tyumen
08:00 
Yenisey Krasnoyarsk
Fakel Voronezh
08:00 
Torpedo Armavir
06/05/2016
Baikal Irkutsk
08:00 
Fakel Voronezh
Yenisey Krasnoyarsk
08:00 
Luch-Energiya Vladivostok
Volgar Astrakhan
08:00 
SKA-Energiya Khabarovsk
Shinnik Yaroslavl
08:00 
Sokol Saratov
Gazovik Orenburg
08:00 
FC Volga Nizhny Novgorod
Tom Tomsk
08:00 
Sibir Novosibirsk
FK Tosno
08:00 
Baltika Kaliningrad
Zenit-2
08:00 
Spartak-2
Arsenal Tula
08:00 
KAMAZ
Torpedo Armavir
08:00 
FK Tyumen
10/05/2016
Fakel Voronezh
08:00 
Zenit-2
Spartak-2
08:00 
Arsenal Tula
KAMAZ
08:00 
FK Tosno
Baltika Kaliningrad
08:00 
Tom Tomsk
Sibir Novosibirsk
08:00 
Gazovik Orenburg
FC Volga Nizhny Novgorod
08:00 
Shinnik Yaroslavl
Sokol Saratov
08:00 
Volgar Astrakhan
SKA-Energiya Khabarovsk
08:00 
Yenisey Krasnoyarsk
Luch-Energiya Vladivostok
08:00 
FK Tyumen
Baikal Irkutsk
08:00 
Torpedo Armavir
15/05/2016
Yenisey Krasnoyarsk
08:00 
Sokol Saratov
Volgar Astrakhan
08:00 
FC Volga Nizhny Novgorod
Shinnik Yaroslavl
08:00 
Sibir Novosibirsk
Gazovik Orenburg
08:00 
Baltika Kaliningrad
Tom Tomsk
08:00 
KAMAZ
FK Tosno
08:00 
Spartak-2
Arsenal Tula
08:00 
Fakel Voronezh
Zenit-2
08:00 
Baikal Irkutsk
FK Tyumen
08:00 
SKA-Energiya Khabarovsk
Torpedo Armavir
08:00 
Luch-Energiya Vladivostok
21/05/2016
SKA-Energiya Khabarovsk
08:00 
Luch-Energiya Vladivostok
Sokol Saratov
08:00 
FK Tyumen
FC Volga Nizhny Novgorod
08:00 
Yenisey Krasnoyarsk
Sibir Novosibirsk
08:00 
Volgar Astrakhan
Baltika Kaliningrad
08:00 
Shinnik Yaroslavl
KAMAZ
08:00 
Gazovik Orenburg
Spartak-2
08:00 
Tom Tomsk
Fakel Voronezh
08:00 
FK Tosno
Baikal Irkutsk
08:00 
Arsenal Tula
Torpedo Armavir
08:00 
Zenit-2