Borussia Mönchengladbach II
03:30
4/11, Sat
SC Wiedenbrück
FC Schalke 04 II
21:00
4/11, Sat
Sportfreunde Lotte
SF Siegen
22:00
4/11, Sat
FC Hennef 05
SC Verl
22:00
4/11, Sat
Rot-Weiss Essen
Viktoria Köln
22:00
4/11, Sat
1. FC Köln II
SV Rödinghausen
22:00
4/11, Sat
Fortuna Düsseldorf II
Wattenscheid 09
22:00
4/11, Sat
KFC Uerdingen 05
FC Kray
22:00
4/11, Sat
Alemannia Aachen
RW Oberhausen
22:00
4/12, Sun
VfL Bochum II
Sportfreunde Lotte
03:00
4/18, Sat
Viktoria Köln
Alemannia Aachen
03:30
4/18, Sat
Borussia Mönchengladbach II
1. FC Köln II
22:00
4/18, Sat
SV Rödinghausen
Rot-Weiss Essen
22:00
4/18, Sat
SF Siegen
VfL Bochum II
22:00
4/18, Sat
FC Kray
Fortuna Düsseldorf II
22:00
4/18, Sat
SC Verl
SC Wiedenbrück
22:00
4/18, Sat
FC Schalke 04 II
KFC Uerdingen 05
22:00
4/19, Sun
RW Oberhausen
FC Hennef 05
22:00
4/19, Sun
Wattenscheid 09
FC Schalke 04 II
02:00
4/25, Sat
Alemannia Aachen
Borussia Mönchengladbach II
03:00
4/25, Sat
VfL Bochum II
Viktoria Köln
03:30
4/25, Sat
SC Wiedenbrück
FC Hennef 05
22:00
4/25, Sat
KFC Uerdingen 05
SV Rödinghausen
22:00
4/25, Sat
Sportfreunde Lotte
SF Siegen
22:00
4/25, Sat
Fortuna Düsseldorf II
SC Verl
22:00
4/25, Sat
1. FC Köln II
Wattenscheid 09
22:00
4/25, Sat
Rot-Weiss Essen
FC Kray
22:00
4/25, Sat
RW Oberhausen
Alemannia Aachen
22:00
5/2, Sat
Viktoria Köln
SC Wiedenbrück
22:00
5/2, Sat
SV Rödinghausen
RW Oberhausen
22:00
5/2, Sat
Borussia Mönchengladbach II
Sportfreunde Lotte
22:00
5/2, Sat
SC Verl
VfL Bochum II
22:00
5/2, Sat
FC Schalke 04 II
1. FC Köln II
22:00
5/2, Sat
SF Siegen
KFC Uerdingen 05
22:00
5/2, Sat
FC Kray
Fortuna Düsseldorf II
22:00
5/3, Sun
Wattenscheid 09
Rot-Weiss Essen
22:00
5/3, Sun
FC Hennef 05
Rot-Weiss Essen
03:30
5/9, Sat
KFC Uerdingen 05
Viktoria Köln
22:00
5/9, Sat
VfL Bochum II
SF Siegen
22:00
5/9, Sat
Sportfreunde Lotte
SC Verl
22:00
5/9, Sat
SC Wiedenbrück
SV Rödinghausen
22:00
5/9, Sat
Alemannia Aachen
Borussia Mönchengladbach II
22:00
5/10, Sun
FC Kray
FC Hennef 05
22:00
5/10, Sun
Fortuna Düsseldorf II
Wattenscheid 09
22:00
5/10, Sun
1. FC Köln II
FC Schalke 04 II
23:00
5/10, Sun
RW Oberhausen
Sportfreunde Lotte
22:00
5/17, Sun
Wattenscheid 09
SC Wiedenbrück
22:00
5/17, Sun
SF Siegen
Alemannia Aachen
22:00
5/17, Sun
SC Verl
FC Kray
22:00
5/17, Sun
FC Schalke 04 II
VfL Bochum II
22:00
5/17, Sun
SV Rödinghausen
1. FC Köln II
22:00
5/17, Sun
FC Hennef 05
RW Oberhausen
22:00
5/17, Sun
Viktoria Köln
Fortuna Düsseldorf II
22:00
5/17, Sun
Rot-Weiss Essen
Borussia Mönchengladbach II
22:00
5/17, Sun
KFC Uerdingen 05
FC Hennef 05
22:00
5/23, Sat
Sportfreunde Lotte
FC Schalke 04 II
22:00
5/23, Sat
Borussia Mönchengladbach II
SV Rödinghausen
22:00
5/23, Sat
RW Oberhausen
SC Verl
22:00
5/23, Sat
VfL Bochum II
SF Siegen
22:00
5/23, Sat
Alemannia Aachen
Wattenscheid 09
22:00
5/23, Sat
SC Wiedenbrück
Viktoria Köln
22:00
5/23, Sat
FC Kray
Rot-Weiss Essen
22:00
5/23, Sat
1. FC Köln II
KFC Uerdingen 05
22:00
5/23, Sat
Fortuna Düsseldorf II