— 
 
20:00
6/30, Tue
— 
 
— 
 
20:00
6/30, Tue
— 
 
— 
 
20:00
6/30, Tue
— 
 
— 
 
20:00
6/30, Tue
— 
 
— 
 
20:00
6/30, Tue
— 
 
Peterborough United 
 
06:45
11/29, Sat
Bristol City 
 
Sheffield United 
 
06:45
11/29, Sat
Notts County 
 
Barnsley 
 
02:00
11/30, Sun
Scunthorpe United 
 
Bradford City 
 
02:00
11/30, Sun
Leyton Orient 
 
Coventry City 
 
02:00
11/30, Sun
Walsall 
 
Crawley Town 
 
02:00
11/30, Sun
Chesterfield 
 
Crewe Alexandra 
 
02:00
11/30, Sun
Doncaster Rovers 
 
Gillingham 
 
02:00
11/30, Sun
Port Vale 
 
Milton Keynes Dons 
 
02:00
11/30, Sun
Colchester United 
 
Rochdale 
 
02:00
11/30, Sun
Oldham Athletic 
 
Swindon Town 
 
02:00
11/30, Sun
Fleetwood Town 
 
Yeovil Town 
 
02:00
11/30, Sun
Preston North End 
 
Bristol City 
 
02:00
12/14, Sun
Crawley Town 
 
Chesterfield 
 
02:00
12/14, Sun
Bradford City 
 
Colchester United 
 
02:00
12/14, Sun
Rochdale 
 
Doncaster Rovers 
 
02:00
12/14, Sun
Gillingham 
 
Fleetwood Town 
 
02:00
12/14, Sun
Sheffield United 
 
Leyton Orient 
 
02:00
12/14, Sun
Peterborough United 
 
Notts County 
 
02:00
12/14, Sun
Swindon Town 
 
Oldham Athletic 
 
02:00
12/14, Sun
Yeovil Town 
 
Port Vale 
 
02:00
12/14, Sun
Coventry City 
 
Preston North End 
 
02:00
12/14, Sun
Milton Keynes Dons 
 
Scunthorpe United 
 
02:00
12/14, Sun
Crewe Alexandra 
 
Walsall 
 
02:00
12/14, Sun
Barnsley 
 
Barnsley 
 
02:00
12/21, Sun
Leyton Orient 
 
Bradford City 
 
02:00
12/21, Sun
Scunthorpe United 
 
Coventry City 
 
02:00
12/21, Sun
Fleetwood Town 
 
Crawley Town 
 
02:00
12/21, Sun
Port Vale 
 
Crewe Alexandra 
 
02:00
12/21, Sun
Bristol City 
 
Gillingham 
 
02:00
12/21, Sun
Chesterfield 
 
Milton Keynes Dons 
 
02:00
12/21, Sun
Oldham Athletic 
 
Peterborough United 
 
02:00
12/21, Sun
Preston North End 
 
Rochdale 
 
02:00
12/21, Sun
Notts County 
 
Sheffield United 
 
02:00
12/21, Sun
Walsall 
 
Swindon Town 
 
02:00
12/21, Sun
Doncaster Rovers 
 
Yeovil Town 
 
02:00
12/21, Sun
Colchester United 
 
Bristol City 
 
02:00
12/27, Sat
Yeovil Town 
 
Chesterfield 
 
02:00
12/27, Sat
Peterborough United 
 
Colchester United 
 
02:00
12/27, Sat
Gillingham 
 
Doncaster Rovers 
 
02:00
12/27, Sat
Coventry City 
 
Fleetwood Town 
 
02:00
12/27, Sat
Bradford City 
 
Leyton Orient 
 
02:00
12/27, Sat
Crawley Town 
 
Notts County 
 
02:00
12/27, Sat
Milton Keynes Dons 
 
Oldham Athletic 
 
02:00
12/27, Sat
Crewe Alexandra 
 
Port Vale 
 
02:00
12/27, Sat
Sheffield United 
 
Preston North End 
 
02:00
12/27, Sat
Barnsley 
 
Scunthorpe United 
 
02:00
12/27, Sat
Rochdale 
 
Walsall 
 
02:00
12/27, Sat
Swindon Town 
 
Bradford City 
 
02:00
12/29, Mon
Notts County 
 
Coventry City 
 
02:00
12/29, Mon
Chesterfield 
 
Crawley Town 
 
02:00
12/29, Mon
Colchester United 
 
Crewe Alexandra 
 
02:00
12/29, Mon
Preston North End 
 
Gillingham 
 
02:00
12/29, Mon
Bristol City 
 
Milton Keynes Dons 
 
02:00
12/29, Mon
Walsall 
 
Peterborough United 
 
02:00
12/29, Mon
Doncaster Rovers 
 
Rochdale 
 
02:00
12/29, Mon
Fleetwood Town 
 
Sheffield United 
 
02:00
12/29, Mon
Scunthorpe United 
 
Swindon Town 
 
02:00
12/29, Mon
Port Vale 
 
Barnsley 
 
06:45
12/30, Tue
Oldham Athletic 
 
Yeovil Town 
 
06:45
12/30, Tue
Leyton Orient 
 
Bristol City 
 
02:00
1/4, Sun
Peterborough United 
 
Chesterfield 
 
02:00
1/4, Sun
Crawley Town 
 
Colchester United 
 
02:00
1/4, Sun
Milton Keynes Dons 
 
Doncaster Rovers 
 
02:00
1/4, Sun
Crewe Alexandra 
 
Fleetwood Town 
 
02:00
1/4, Sun
Swindon Town 
 
Leyton Orient 
 
02:00
1/4, Sun
Bradford City 
 
Notts County 
 
02:00
1/4, Sun
Sheffield United 
 
Oldham Athletic 
 
02:00
1/4, Sun
Rochdale 
 
Port Vale 
 
02:00
1/4, Sun
Gillingham 
 
Preston North End 
 
02:00
1/4, Sun
Yeovil Town 
 
Scunthorpe United 
 
02:00
1/4, Sun
Barnsley 
 
Walsall 
 
02:00
1/4, Sun
Coventry City 
 
Barnsley 
 
02:00
1/11, Sun
Yeovil Town 
 
Bradford City 
 
02:00
1/11, Sun
Rochdale 
 
Bristol City 
 
02:00
1/11, Sun
Notts County 
 
Chesterfield 
 
02:00
1/11, Sun
Port Vale 
 
Crawley Town 
 
02:00
1/11, Sun
Milton Keynes Dons 
 
Crewe Alexandra 
 
02:00
1/11, Sun
Gillingham 
 
Leyton Orient 
 
02:00
1/11, Sun
Fleetwood Town 
 
Oldham Athletic 
 
02:00
1/11, Sun
Doncaster Rovers 
 
Peterborough United 
 
02:00
1/11, Sun
Colchester United 
 
Sheffield United 
 
02:00
1/11, Sun
Preston North End 
 
Walsall 
 
02:00
1/11, Sun
Scunthorpe United 
 
Coventry City 
 
06:45
1/13, Tue
Swindon Town 
 
Colchester United 
 
02:00
1/18, Sun
Walsall 
 
Doncaster Rovers 
 
02:00
1/18, Sun
Barnsley 
 
Fleetwood Town 
 
02:00
1/18, Sun
Oldham Athletic 
 
Gillingham 
 
02:00
1/18, Sun
Coventry City 
 
Milton Keynes Dons 
 
02:00
1/18, Sun
Sheffield United 
 
Notts County 
 
02:00
1/18, Sun
Crewe Alexandra 
 
Port Vale 
 
02:00
1/18, Sun
Peterborough United 
 
Preston North End 
 
02:00
1/18, Sun
Leyton Orient 
 
Rochdale 
 
02:00
1/18, Sun
Crawley Town 
 
Scunthorpe United 
 
02:00
1/18, Sun
Bristol City 
 
Swindon Town 
 
02:00
1/18, Sun
Chesterfield 
 
Yeovil Town 
 
02:00
1/18, Sun
Bradford City 
 
Colchester United 
 
02:00
1/25, Sun
Leyton Orient 
 
Doncaster Rovers 
 
02:00
1/25, Sun
Bristol City 
 
Fleetwood Town 
 
02:00
1/25, Sun
Crawley Town 
 
Gillingham 
 
02:00
1/25, Sun
Oldham Athletic 
 
Milton Keynes Dons 
 
02:00
1/25, Sun
Barnsley 
 
Notts County 
 
02:00
1/25, Sun
Peterborough United 
 
Port Vale 
 
02:00
1/25, Sun
Crewe Alexandra 
 
Preston North End 
 
02:00
1/25, Sun
Walsall 
 
Rochdale 
 
02:00
1/25, Sun
Sheffield United 
 
Scunthorpe United 
 
02:00
1/25, Sun
Chesterfield 
 
Swindon Town 
 
02:00
1/25, Sun
Bradford City 
 
Yeovil Town 
 
02:00
1/25, Sun
Coventry City 
 
Barnsley 
 
02:00
2/1, Sun
Port Vale 
 
Bradford City 
 
02:00
2/1, Sun
Colchester United 
 
Bristol City 
 
02:00
2/1, Sun
Fleetwood Town 
 
Chesterfield 
 
02:00
2/1, Sun
Doncaster Rovers 
 
Coventry City 
 
02:00
2/1, Sun
Rochdale 
 
Crawley Town 
 
02:00
2/1, Sun
Preston North End 
 
Crewe Alexandra 
 
02:00
2/1, Sun
Milton Keynes Dons 
 
Leyton Orient 
 
02:00
2/1, Sun
Scunthorpe United 
 
Oldham Athletic 
 
02:00
2/1, Sun
Notts County 
 
Peterborough United 
 
02:00
2/1, Sun
Yeovil Town 
 
Sheffield United 
 
02:00
2/1, Sun
Swindon Town 
 
Walsall 
 
02:00
2/1, Sun
Gillingham 
 
Colchester United 
 
02:00
2/8, Sun
Crewe Alexandra 
 
Doncaster Rovers 
 
02:00
2/8, Sun
Walsall 
 
Fleetwood Town 
 
02:00
2/8, Sun
Peterborough United 
 
Gillingham 
 
02:00
2/8, Sun
Sheffield United 
 
Milton Keynes Dons 
 
02:00
2/8, Sun
Bristol City 
 
Notts County 
 
02:00
2/8, Sun
Chesterfield 
 
Port Vale 
 
02:00
2/8, Sun
Bradford City 
 
Preston North End 
 
02:00
2/8, Sun
Coventry City 
 
Rochdale 
 
02:00
2/8, Sun
Leyton Orient 
 
Scunthorpe United 
 
02:00
2/8, Sun
Oldham Athletic 
 
Swindon Town 
 
02:00
2/8, Sun
Barnsley 
 
Yeovil Town 
 
02:00
2/8, Sun
Crawley Town 
 
Barnsley 
 
06:45
2/11, Wed
Fleetwood Town 
 
Bradford City 
 
06:45
2/11, Wed
Milton Keynes Dons 
 
Bristol City 
 
06:45
2/11, Wed
Port Vale 
 
Chesterfield 
 
06:45
2/11, Wed
Preston North End 
 
Coventry City 
 
06:45
2/11, Wed
Scunthorpe United 
 
Crawley Town 
 
06:45
2/11, Wed
Doncaster Rovers 
 
Crewe Alexandra 
 
06:45
2/11, Wed
Yeovil Town 
 
Leyton Orient 
 
06:45
2/11, Wed
Notts County 
 
Oldham Athletic 
 
06:45
2/11, Wed
Swindon Town 
 
Peterborough United 
 
06:45
2/11, Wed
Gillingham 
 
Sheffield United 
 
06:45
2/11, Wed
Colchester United 
 
Walsall 
 
06:45
2/11, Wed
Rochdale 
 
Bristol City 
 
02:00
2/15, Sun
Sheffield United 
 
Chesterfield 
 
02:00
2/15, Sun
Leyton Orient 
 
Coventry City 
 
02:00
2/15, Sun
Bradford City 
 
Crawley Town 
 
02:00
2/15, Sun
Barnsley 
 
Crewe Alexandra 
 
02:00
2/15, Sun
Fleetwood Town 
 
Doncaster Rovers 
 
02:00
2/15, Sun
Yeovil Town 
 
Gillingham 
 
02:00
2/15, Sun
Milton Keynes Dons 
 
Notts County 
 
02:00
2/15, Sun
Preston North End 
 
Oldham Athletic 
 
02:00
2/15, Sun
Colchester United 
 
Peterborough United 
 
02:00
2/15, Sun
Rochdale 
 
Scunthorpe United 
 
02:00
2/15, Sun
Swindon Town 
 
Walsall 
 
02:00
2/15, Sun
Port Vale 
 
Barnsley 
 
02:00
2/22, Sun
Crewe Alexandra 
 
Bradford City 
 
02:00
2/22, Sun
Walsall 
 
Colchester United 
 
02:00
2/22, Sun
Bristol City 
 
Fleetwood Town 
 
02:00
2/22, Sun
Notts County 
 
Leyton Orient 
 
02:00
2/22, Sun
Oldham Athletic 
 
Milton Keynes Dons 
 
02:00
2/22, Sun
Peterborough United 
 
Port Vale 
 
02:00
2/22, Sun
Doncaster Rovers 
 
Preston North End 
 
02:00
2/22, Sun
Scunthorpe United 
 
Rochdale 
 
02:00
2/22, Sun
Chesterfield 
 
Sheffield United 
 
02:00
2/22, Sun
Coventry City 
 
Swindon Town 
 
02:00
2/22, Sun
Crawley Town 
 
Yeovil Town 
 
02:00
2/22, Sun
Gillingham 
 
Bristol City 
 
02:00
3/1, Sun
Rochdale 
 
Chesterfield 
 
02:00
3/1, Sun
Fleetwood Town 
 
Coventry City 
 
02:00
3/1, Sun
Milton Keynes Dons 
 
Crawley Town 
 
02:00
3/1, Sun
Sheffield United 
 
Crewe Alexandra 
 
02:00
3/1, Sun
Swindon Town 
 
Doncaster Rovers 
 
02:00
3/1, Sun
Colchester United 
 
Gillingham 
 
02:00
3/1, Sun
Barnsley 
 
Notts County 
 
02:00
3/1, Sun
Port Vale 
 
Oldham Athletic 
 
02:00
3/1, Sun
Preston North End 
 
Peterborough United 
 
02:00
3/1, Sun
Bradford City 
 
Scunthorpe United 
 
02:00
3/1, Sun
Yeovil Town 
 
Walsall 
 
02:00
3/1, Sun
Leyton Orient 
 
Sheffield United 
 
06:30
3/4, Wed
Peterborough United 
 
Barnsley 
 
06:45
3/4, Wed
Coventry City 
 
Bradford City 
 
06:45
3/4, Wed
Crawley Town 
 
Colchester United 
 
06:45
3/4, Wed
Notts County 
 
Fleetwood Town 
 
06:45
3/4, Wed
Scunthorpe United 
 
Leyton Orient 
 
06:45
3/4, Wed
Bristol City 
 
Milton Keynes Dons 
 
06:45
3/4, Wed
Chesterfield 
 
Port Vale 
 
06:45
3/4, Wed
Oldham Athletic 
 
Preston North End 
 
06:45
3/4, Wed
Doncaster Rovers 
 
Rochdale 
 
06:45
3/4, Wed
Crewe Alexandra 
 
Swindon Town 
 
06:45
3/4, Wed
Gillingham 
 
Yeovil Town 
 
06:45
3/4, Wed
Walsall 
 
Barnsley 
 
02:00
3/8, Sun
Walsall 
 
Bradford City 
 
02:00
3/8, Sun
Chesterfield 
 
Coventry City 
 
02:00
3/8, Sun
Port Vale 
 
Crawley Town 
 
02:00
3/8, Sun
Bristol City 
 
Crewe Alexandra 
 
02:00
3/8, Sun
Scunthorpe United 
 
Gillingham 
 
02:00
3/8, Sun
Doncaster Rovers 
 
Milton Keynes Dons 
 
02:00
3/8, Sun
Preston North End 
 
Peterborough United 
 
02:00
3/8, Sun
Leyton Orient 
 
Rochdale 
 
02:00
3/8, Sun
Colchester United 
 
Sheffield United 
 
02:00
3/8, Sun
Fleetwood Town 
 
Swindon Town 
 
02:00
3/8, Sun
Notts County 
 
Yeovil Town 
 
02:00
3/8, Sun
Oldham Athletic 
 
Bristol City 
 
02:00
3/15, Sun
Gillingham 
 
Chesterfield 
 
02:00
3/15, Sun
Coventry City 
 
Colchester United 
 
02:00
3/15, Sun
Crawley Town 
 
Doncaster Rovers 
 
02:00
3/15, Sun
Peterborough United 
 
Fleetwood Town 
 
02:00
3/15, Sun
Rochdale 
 
Leyton Orient 
 
02:00
3/15, Sun
Yeovil Town 
 
Notts County 
 
02:00
3/15, Sun
Bradford City 
 
Oldham Athletic 
 
02:00
3/15, Sun
Barnsley 
 
Port Vale 
 
02:00
3/15, Sun
Swindon Town 
 
Preston North End 
 
02:00
3/15, Sun
Crewe Alexandra 
 
Scunthorpe United 
 
02:00
3/15, Sun
Sheffield United 
 
Walsall 
 
02:00
3/15, Sun
Milton Keynes Dons 
 
Bristol City 
 
06:45
3/18, Wed
Crewe Alexandra 
 
Chesterfield 
 
06:45
3/18, Wed
Gillingham 
 
Colchester United 
 
06:45
3/18, Wed
Yeovil Town 
 
Doncaster Rovers 
 
06:45
3/18, Wed
Swindon Town 
 
Fleetwood Town 
 
06:45
3/18, Wed
Coventry City 
 
Leyton Orient 
 
06:45
3/18, Wed
Barnsley 
 
Notts County 
 
06:45
3/18, Wed
Rochdale 
 
Oldham Athletic 
 
06:45
3/18, Wed
Milton Keynes Dons 
 
Port Vale 
 
06:45
3/18, Wed
Crawley Town 
 
Preston North End 
 
06:45
3/18, Wed
Peterborough United 
 
Scunthorpe United 
 
06:45
3/18, Wed
Bradford City 
 
Walsall 
 
06:45
3/18, Wed
Sheffield United 
 
Barnsley 
 
02:00
3/22, Sun
Preston North End 
 
Bradford City 
 
02:00
3/22, Sun
Fleetwood Town 
 
Coventry City 
 
02:00
3/22, Sun
Doncaster Rovers 
 
Crawley Town 
 
02:00
3/22, Sun
Leyton Orient 
 
Crewe Alexandra 
 
02:00
3/22, Sun
Oldham Athletic 
 
Gillingham 
 
02:00
3/22, Sun
Colchester United 
 
Milton Keynes Dons 
 
02:00
3/22, Sun
Notts County 
 
Peterborough United 
 
02:00
3/22, Sun
Chesterfield 
 
Rochdale 
 
02:00
3/22, Sun
Scunthorpe United 
 
Sheffield United 
 
02:00
3/22, Sun
Port Vale 
 
Swindon Town 
 
02:00
3/22, Sun
Walsall 
 
Yeovil Town 
 
02:00
3/22, Sun
Bristol City 
 
Bradford City 
 
02:00
3/29, Sun
Oldham Athletic 
 
Bristol City 
 
02:00
3/29, Sun
Barnsley 
 
Chesterfield 
 
02:00
3/29, Sun
Walsall 
 
Colchester United 
 
02:00
3/29, Sun
Swindon Town 
 
Crawley Town 
 
02:00
3/29, Sun
Gillingham 
 
Fleetwood Town 
 
02:00
3/29, Sun
Preston North End 
 
Leyton Orient 
 
02:00
3/29, Sun
Port Vale 
 
Milton Keynes Dons 
 
02:00
3/29, Sun
Doncaster Rovers 
 
Notts County 
 
02:00
3/29, Sun
Scunthorpe United 
 
Peterborough United 
 
02:00
3/29, Sun
Coventry City 
 
Rochdale 
 
02:00
3/29, Sun
Yeovil Town 
 
Sheffield United 
 
02:00
3/29, Sun
Crewe Alexandra 
 
Coventry City 
 
05:45
4/2, Thu
Leyton Orient 
 
Crewe Alexandra 
 
01:00
4/4, Sat
Crawley Town 
 
Gillingham 
 
01:00
4/4, Sat
Fleetwood Town 
 
Oldham Athletic 
 
01:00
4/4, Sat
Bristol City 
 
Port Vale 
 
01:00
4/4, Sat
Colchester United 
 
Preston North End 
 
01:00
4/4, Sat
Rochdale 
 
Scunthorpe United 
 
01:00
4/4, Sat
Peterborough United 
 
Swindon Town 
 
01:00
4/4, Sat
Milton Keynes Dons 
 
Walsall 
 
01:00
4/4, Sat
Notts County 
 
Yeovil Town 
 
01:00
4/4, Sat
Chesterfield 
 
Doncaster Rovers 
 
05:45
4/4, Sat
Bradford City 
 
Barnsley 
 
01:00
4/5, Sun
Sheffield United 
 
Bradford City 
 
00:00
4/7, Tue
Preston North End 
 
Bristol City 
 
00:00
4/7, Tue
Swindon Town 
 
Chesterfield 
 
00:00
4/7, Tue
Crewe Alexandra 
 
Colchester United 
 
00:00
4/7, Tue
Barnsley 
 
Crawley Town 
 
00:00
4/7, Tue
Oldham Athletic 
 
Fleetwood Town 
 
00:00
4/7, Tue
Yeovil Town 
 
Leyton Orient 
 
00:00
4/7, Tue
Gillingham 
 
Milton Keynes Dons 
 
00:00
4/7, Tue
Scunthorpe United 
 
Notts County 
 
00:00
4/7, Tue
Coventry City 
 
Peterborough United 
 
00:00
4/7, Tue
Walsall 
 
Rochdale 
 
00:00
4/7, Tue
Port Vale 
 
Sheffield United 
 
04:45
4/8, Wed
Doncaster Rovers 
 
Barnsley 
 
00:00
4/12, Sun
Chesterfield 
 
Coventry City 
 
00:00
4/12, Sun
Colchester United 
 
Crewe Alexandra 
 
00:00
4/12, Sun
Leyton Orient 
 
Doncaster Rovers 
 
00:00
4/12, Sun
Rochdale 
 
Gillingham 
 
00:00
4/12, Sun
Bradford City 
 
Oldham Athletic 
 
00:00
4/12, Sun
Sheffield United 
 
Port Vale 
 
00:00
4/12, Sun
Milton Keynes Dons 
 
Preston North End 
 
00:00
4/12, Sun
Bristol City 
 
Scunthorpe United 
 
00:00
4/12, Sun
Crawley Town 
 
Swindon Town 
 
00:00
4/12, Sun
Peterborough United 
 
Walsall 
 
00:00
4/12, Sun
Fleetwood Town 
 
Yeovil Town 
 
00:00
4/12, Sun
Notts County 
 
Bradford City 
 
04:45
4/15, Wed
Bristol City 
 
Chesterfield 
 
04:45
4/15, Wed
Colchester United 
 
Coventry City 
 
04:45
4/15, Wed
Oldham Athletic 
 
Fleetwood Town 
 
04:45
4/15, Wed
Milton Keynes Dons 
 
Leyton Orient 
 
04:45
4/15, Wed
Doncaster Rovers 
 
Notts County 
 
04:45
4/15, Wed
Barnsley 
 
Peterborough United 
 
04:45
4/15, Wed
Crewe Alexandra 
 
Preston North End 
 
04:45
4/15, Wed
Gillingham 
 
Rochdale 
 
04:45
4/15, Wed
Swindon Town 
 
Scunthorpe United 
 
04:45
4/15, Wed
Port Vale 
 
Walsall 
 
04:45
4/15, Wed
Crawley Town 
 
Yeovil Town 
 
04:45
4/15, Wed
Sheffield United 
 
Port Vale 
 
04:45
4/18, Sat
Preston North End 
 
Barnsley 
 
00:00
4/19, Sun
Peterborough United 
 
Bristol City 
 
00:00
4/19, Sun
Coventry City 
 
Colchester United 
 
00:00
4/19, Sun
Scunthorpe United 
 
Crawley Town 
 
00:00
4/19, Sun
Notts County 
 
Crewe Alexandra 
 
00:00
4/19, Sun
Walsall 
 
Doncaster Rovers 
 
00:00
4/19, Sun
Fleetwood Town 
 
Gillingham 
 
00:00
4/19, Sun
Rochdale 
 
Milton Keynes Dons 
 
00:00
4/19, Sun
Leyton Orient 
 
Oldham Athletic 
 
00:00
4/19, Sun
Chesterfield 
 
Sheffield United 
 
00:00
4/19, Sun
Bradford City 
 
Swindon Town 
 
00:00
4/19, Sun
Yeovil Town 
 
Bradford City 
 
00:00
4/26, Sun
Barnsley 
 
Chesterfield 
 
00:00
4/26, Sun
Bristol City 
 
Coventry City 
 
00:00
4/26, Sun
Crewe Alexandra 
 
Fleetwood Town 
 
00:00
4/26, Sun
Colchester United 
 
Leyton Orient 
 
00:00
4/26, Sun
Sheffield United 
 
Notts County 
 
00:00
4/26, Sun
Doncaster Rovers 
 
Peterborough United 
 
00:00
4/26, Sun
Crawley Town 
 
Preston North End 
 
00:00
4/26, Sun
Swindon Town 
 
Rochdale 
 
00:00
4/26, Sun
Milton Keynes Dons 
 
Scunthorpe United 
 
00:00
4/26, Sun
Gillingham 
 
Walsall 
 
00:00
4/26, Sun
Oldham Athletic 
 
Yeovil Town 
 
00:00
4/26, Sun
Port Vale 
 
Barnsley 
 
21:15
5/3, Sun
Rochdale 
 
Bristol City 
 
21:15
5/3, Sun
Walsall 
 
Colchester United 
 
21:15
5/3, Sun
Preston North End 
 
Crawley Town 
 
21:15
5/3, Sun
Coventry City 
 
Crewe Alexandra 
 
21:15
5/3, Sun
Bradford City 
 
Doncaster Rovers 
 
21:15
5/3, Sun
Scunthorpe United 
 
Gillingham 
 
21:15
5/3, Sun
Notts County 
 
Milton Keynes Dons 
 
21:15
5/3, Sun
Yeovil Town 
 
Oldham Athletic 
 
21:15
5/3, Sun
Peterborough United 
 
Port Vale 
 
21:15
5/3, Sun
Fleetwood Town 
 
Sheffield United 
 
21:15
5/3, Sun
Chesterfield 
 
Swindon Town 
 
21:15
5/3, Sun
Leyton Orient