20:00
6/30, Tue
20:00
6/30, Tue
20:00
6/30, Tue
20:00
6/30, Tue
20:00
6/30, Tue
Chesterfield
06:45
1/28, Wed
Crawley Town
Bristol City
06:45
2/18, Wed
Peterborough United
Doncaster Rovers
06:45
2/18, Wed
Crewe Alexandra
Leyton Orient
06:45
2/18, Wed
Bradford City
Notts County
06:45
2/18, Wed
Sheffield United
Scunthorpe United
06:45
2/25, Wed
Barnsley
Colchester United
08:00
6/30, Tue
Milton Keynes Dons
Preston North End
06:45
2/18, Wed
Walsall
Rochdale
06:45
2/25, Wed
Sheffield United
Swindon Town
06:45
2/25, Wed
Bradford City
Doncaster Rovers
08:00
6/30, Tue
Bristol City
Scunthorpe United
08:00
6/30, Tue
Chesterfield
Barnsley
02:00
2/1, Sun
Port Vale
Bradford City
02:00
2/1, Sun
Colchester United
Chesterfield
02:00
2/1, Sun
Doncaster Rovers
Coventry City
02:00
2/1, Sun
Rochdale
Crawley Town
02:00
2/1, Sun
Preston North End
Crewe Alexandra
02:00
2/1, Sun
Milton Keynes Dons
Leyton Orient
02:00
2/1, Sun
Scunthorpe United
Oldham Athletic
02:00
2/1, Sun
Notts County
Peterborough United
02:00
2/1, Sun
Yeovil Town
Sheffield United
02:00
2/1, Sun
Swindon Town
Bristol City
02:00
2/2, Mon
Fleetwood Town
Walsall
05:00
2/2, Mon
Gillingham
Colchester United
02:00
2/8, Sun
Crewe Alexandra
Doncaster Rovers
02:00
2/8, Sun
Walsall
Fleetwood Town
02:00
2/8, Sun
Peterborough United
Gillingham
02:00
2/8, Sun
Sheffield United
Milton Keynes Dons
02:00
2/8, Sun
Bristol City
Notts County
02:00
2/8, Sun
Chesterfield
Port Vale
02:00
2/8, Sun
Bradford City
Preston North End
02:00
2/8, Sun
Coventry City
Rochdale
02:00
2/8, Sun
Leyton Orient
Scunthorpe United
02:00
2/8, Sun
Oldham Athletic
Swindon Town
02:00
2/8, Sun
Barnsley
Yeovil Town
02:00
2/8, Sun
Crawley Town
Bradford City
06:45
2/10, Tue
Milton Keynes Dons
Barnsley
06:45
2/11, Wed
Fleetwood Town
Bristol City
06:45
2/11, Wed
Port Vale
Chesterfield
06:45
2/11, Wed
Preston North End
Coventry City
06:45
2/11, Wed
Scunthorpe United
Crawley Town
06:45
2/11, Wed
Doncaster Rovers
Crewe Alexandra
06:45
2/11, Wed
Yeovil Town
Leyton Orient
06:45
2/11, Wed
Notts County
Oldham Athletic
06:45
2/11, Wed
Swindon Town
Peterborough United
06:45
2/11, Wed
Gillingham
Sheffield United
06:45
2/11, Wed
Colchester United
Walsall
06:45
2/11, Wed
Rochdale
Bristol City
02:00
2/15, Sun
Sheffield United
Chesterfield
02:00
2/15, Sun
Leyton Orient
Coventry City
02:00
2/15, Sun
Bradford City
Crawley Town
02:00
2/15, Sun
Barnsley
Crewe Alexandra
02:00
2/15, Sun
Fleetwood Town
Doncaster Rovers
02:00
2/15, Sun
Yeovil Town
Gillingham
02:00
2/15, Sun
Milton Keynes Dons
Notts County
02:00
2/15, Sun
Preston North End
Oldham Athletic
02:00
2/15, Sun
Colchester United
Peterborough United
02:00
2/15, Sun
Rochdale
Scunthorpe United
02:00
2/15, Sun
Swindon Town
Walsall
02:00
2/15, Sun
Port Vale
Barnsley
02:00
2/22, Sun
Crewe Alexandra
Bradford City
02:00
2/22, Sun
Walsall
Colchester United
02:00
2/22, Sun
Bristol City
Fleetwood Town
02:00
2/22, Sun
Notts County
Leyton Orient
02:00
2/22, Sun
Oldham Athletic
Milton Keynes Dons
02:00
2/22, Sun
Peterborough United
Port Vale
02:00
2/22, Sun
Doncaster Rovers
Preston North End
02:00
2/22, Sun
Scunthorpe United
Rochdale
02:00
2/22, Sun
Chesterfield
Sheffield United
02:00
2/22, Sun
Coventry City
Swindon Town
02:00
2/22, Sun
Crawley Town
Yeovil Town
02:00
2/22, Sun
Gillingham
Bristol City
02:00
3/1, Sun
Rochdale
Chesterfield
02:00
3/1, Sun
Fleetwood Town
Coventry City
02:00
3/1, Sun
Milton Keynes Dons
Crawley Town
02:00
3/1, Sun
Sheffield United
Crewe Alexandra
02:00
3/1, Sun
Swindon Town
Doncaster Rovers
02:00
3/1, Sun
Colchester United
Gillingham
02:00
3/1, Sun
Barnsley
Notts County
02:00
3/1, Sun
Port Vale
Oldham Athletic
02:00
3/1, Sun
Preston North End
Peterborough United
02:00
3/1, Sun
Bradford City
Scunthorpe United
02:00
3/1, Sun
Yeovil Town
Walsall
02:00
3/1, Sun
Leyton Orient
Sheffield United
06:30
3/4, Wed
Peterborough United
Barnsley
06:45
3/4, Wed
Coventry City
Bradford City
06:45
3/4, Wed
Crawley Town
Colchester United
06:45
3/4, Wed
Notts County
Fleetwood Town
06:45
3/4, Wed
Scunthorpe United
Leyton Orient
06:45
3/4, Wed
Bristol City
Milton Keynes Dons
06:45
3/4, Wed
Chesterfield
Port Vale
06:45
3/4, Wed
Oldham Athletic
Preston North End
06:45
3/4, Wed
Doncaster Rovers
Rochdale
06:45
3/4, Wed
Crewe Alexandra
Swindon Town
06:45
3/4, Wed
Gillingham
Yeovil Town
06:45
3/4, Wed
Walsall
Barnsley
02:00
3/8, Sun
Walsall
Bradford City
02:00
3/8, Sun
Chesterfield
Coventry City
02:00
3/8, Sun
Port Vale
Crawley Town
02:00
3/8, Sun
Bristol City
Crewe Alexandra
02:00
3/8, Sun
Scunthorpe United
Gillingham
02:00
3/8, Sun
Doncaster Rovers
Milton Keynes Dons
02:00
3/8, Sun
Preston North End
Peterborough United
02:00
3/8, Sun
Leyton Orient
Rochdale
02:00
3/8, Sun
Colchester United
Sheffield United
02:00
3/8, Sun
Fleetwood Town
Swindon Town
02:00
3/8, Sun
Notts County
Yeovil Town
02:00
3/8, Sun
Oldham Athletic
Bristol City
02:00
3/15, Sun
Gillingham
Chesterfield
02:00
3/15, Sun
Coventry City
Colchester United
02:00
3/15, Sun
Crawley Town
Doncaster Rovers
02:00
3/15, Sun
Peterborough United
Fleetwood Town
02:00
3/15, Sun
Rochdale
Leyton Orient
02:00
3/15, Sun
Yeovil Town
Notts County
02:00
3/15, Sun
Bradford City
Oldham Athletic
02:00
3/15, Sun
Barnsley
Port Vale
02:00
3/15, Sun
Swindon Town
Preston North End
02:00
3/15, Sun
Crewe Alexandra
Scunthorpe United
02:00
3/15, Sun
Sheffield United
Walsall
02:00
3/15, Sun
Milton Keynes Dons
Bristol City
06:45
3/18, Wed
Crewe Alexandra
Chesterfield
06:45
3/18, Wed
Gillingham
Colchester United
06:45
3/18, Wed
Yeovil Town
Doncaster Rovers
06:45
3/18, Wed
Swindon Town
Fleetwood Town
06:45
3/18, Wed
Coventry City
Leyton Orient
06:45
3/18, Wed
Barnsley
Notts County
06:45
3/18, Wed
Rochdale
Oldham Athletic
06:45
3/18, Wed
Milton Keynes Dons
Port Vale
06:45
3/18, Wed
Crawley Town
Preston North End
06:45
3/18, Wed
Peterborough United
Scunthorpe United
06:45
3/18, Wed
Bradford City
Walsall
06:45
3/18, Wed
Sheffield United
Barnsley
02:00
3/22, Sun
Preston North End
Bradford City
02:00
3/22, Sun
Fleetwood Town
Coventry City
02:00
3/22, Sun
Doncaster Rovers
Crawley Town
02:00
3/22, Sun
Leyton Orient
Crewe Alexandra
02:00
3/22, Sun
Oldham Athletic
Gillingham
02:00
3/22, Sun
Colchester United
Milton Keynes Dons
02:00
3/22, Sun
Notts County
Peterborough United
02:00
3/22, Sun
Chesterfield
Rochdale
02:00
3/22, Sun
Scunthorpe United
Sheffield United
02:00
3/22, Sun
Port Vale
Swindon Town
02:00
3/22, Sun
Walsall
Yeovil Town
02:00
3/22, Sun
Bristol City
Bradford City
02:00
3/29, Sun
Oldham Athletic
Bristol City
02:00
3/29, Sun
Barnsley
Chesterfield
02:00
3/29, Sun
Walsall
Colchester United
02:00
3/29, Sun
Swindon Town
Crawley Town
02:00
3/29, Sun
Gillingham
Leyton Orient
02:00
3/29, Sun
Port Vale
Milton Keynes Dons
02:00
3/29, Sun
Doncaster Rovers
Notts County
02:00
3/29, Sun
Scunthorpe United
Peterborough United
02:00
3/29, Sun
Coventry City
Rochdale
02:00
3/29, Sun
Yeovil Town
Sheffield United
02:00
3/29, Sun
Crewe Alexandra
Fleetwood Town
00:15
3/30, Mon
Preston North End
Coventry City
05:45
4/2, Thu
Leyton Orient
Crewe Alexandra
01:00
4/4, Sat
Crawley Town
Gillingham
01:00
4/4, Sat
Fleetwood Town
Oldham Athletic
01:00
4/4, Sat
Bristol City
Port Vale
01:00
4/4, Sat
Colchester United
Preston North End
01:00
4/4, Sat
Rochdale
Scunthorpe United
01:00
4/4, Sat
Peterborough United
Swindon Town
01:00
4/4, Sat
Milton Keynes Dons
Walsall
01:00
4/4, Sat
Notts County
Yeovil Town
01:00
4/4, Sat
Chesterfield
Doncaster Rovers
05:45
4/4, Sat
Bradford City
Barnsley
01:00
4/5, Sun
Sheffield United
Bradford City
00:00
4/7, Tue
Preston North End
Bristol City
00:00
4/7, Tue
Swindon Town
Chesterfield
00:00
4/7, Tue
Crewe Alexandra
Colchester United
00:00
4/7, Tue
Barnsley
Crawley Town
00:00
4/7, Tue
Oldham Athletic
Fleetwood Town
00:00
4/7, Tue
Yeovil Town
Leyton Orient
00:00
4/7, Tue
Gillingham
Milton Keynes Dons
00:00
4/7, Tue
Scunthorpe United
Notts County
00:00
4/7, Tue
Coventry City
Peterborough United
00:00
4/7, Tue
Walsall
Rochdale
00:00
4/7, Tue
Port Vale
Sheffield United
04:45
4/8, Wed
Doncaster Rovers
Barnsley
00:00
4/12, Sun
Chesterfield
Coventry City
00:00
4/12, Sun
Colchester United
Crewe Alexandra
00:00
4/12, Sun
Leyton Orient
Doncaster Rovers
00:00
4/12, Sun
Rochdale
Gillingham
00:00
4/12, Sun
Bradford City
Oldham Athletic
00:00
4/12, Sun
Sheffield United
Port Vale
00:00
4/12, Sun
Milton Keynes Dons
Preston North End
00:00
4/12, Sun
Bristol City
Scunthorpe United
00:00
4/12, Sun
Crawley Town
Swindon Town
00:00
4/12, Sun
Peterborough United
Walsall
00:00
4/12, Sun
Fleetwood Town
Yeovil Town
00:00
4/12, Sun
Notts County
Bradford City
04:45
4/15, Wed
Bristol City
Chesterfield
04:45
4/15, Wed
Colchester United
Coventry City
04:45
4/15, Wed
Oldham Athletic
Fleetwood Town
04:45
4/15, Wed
Milton Keynes Dons
Leyton Orient
04:45
4/15, Wed
Doncaster Rovers
Notts County
04:45
4/15, Wed
Barnsley
Peterborough United
04:45
4/15, Wed
Crewe Alexandra
Preston North End
04:45
4/15, Wed
Gillingham
Rochdale
04:45
4/15, Wed
Swindon Town
Scunthorpe United
04:45
4/15, Wed
Port Vale
Walsall
04:45
4/15, Wed
Crawley Town
Yeovil Town
04:45
4/15, Wed
Sheffield United
Port Vale
04:45
4/18, Sat
Preston North End
Barnsley
00:00
4/19, Sun
Peterborough United
Bristol City
00:00
4/19, Sun
Coventry City
Colchester United
00:00
4/19, Sun
Scunthorpe United
Crawley Town
00:00
4/19, Sun
Notts County
Crewe Alexandra
00:00
4/19, Sun
Walsall
Doncaster Rovers
00:00
4/19, Sun
Fleetwood Town
Gillingham
00:00
4/19, Sun
Rochdale
Milton Keynes Dons
00:00
4/19, Sun
Leyton Orient
Oldham Athletic
00:00
4/19, Sun
Chesterfield
Sheffield United
00:00
4/19, Sun
Bradford City
Swindon Town
00:00
4/19, Sun
Yeovil Town
Bradford City
00:00
4/26, Sun
Barnsley
Chesterfield
00:00
4/26, Sun
Bristol City
Coventry City
00:00
4/26, Sun
Crewe Alexandra
Fleetwood Town
00:00
4/26, Sun
Colchester United
Leyton Orient
00:00
4/26, Sun
Sheffield United
Notts County
00:00
4/26, Sun
Doncaster Rovers
Peterborough United
00:00
4/26, Sun
Crawley Town
Preston North End
00:00
4/26, Sun
Swindon Town
Rochdale
00:00
4/26, Sun
Milton Keynes Dons
Scunthorpe United
00:00
4/26, Sun
Gillingham
Walsall
00:00
4/26, Sun
Oldham Athletic
Yeovil Town
00:00
4/26, Sun
Port Vale
Barnsley
21:15
5/3, Sun
Rochdale
Bristol City
21:15
5/3, Sun
Walsall
Colchester United
21:15
5/3, Sun
Preston North End
Crawley Town
21:15
5/3, Sun
Coventry City
Crewe Alexandra
21:15
5/3, Sun
Bradford City
Doncaster Rovers
21:15
5/3, Sun
Scunthorpe United
Gillingham
21:15
5/3, Sun
Notts County
Milton Keynes Dons
21:15
5/3, Sun
Yeovil Town
Oldham Athletic
21:15
5/3, Sun
Peterborough United
Port Vale
21:15
5/3, Sun
Fleetwood Town
Sheffield United
21:15
5/3, Sun
Chesterfield
Swindon Town
21:15
5/3, Sun
Leyton Orient