— 
 
20:00
6/30, Tue
— 
 
— 
 
20:00
6/30, Tue
— 
 
— 
 
20:00
6/30, Tue
— 
 
— 
 
20:00
6/30, Tue
— 
 
— 
 
20:00
6/30, Tue
— 
 
Bristol Rovers 
 
02:00
11/30, Sun
Welling United 
 
Altrincham 
 
02:00
11/30, Sun
Kidderminster Harriers 
 
Torquay United 
 
02:00
11/30, Sun
Eastleigh 
 
Woking 
 
02:00
11/30, Sun
Braintree Town 
 
Halifax Town 
 
02:00
11/30, Sun
Alfreton Town 
 
Wrexham 
 
02:00
11/30, Sun
Aldershot Town 
 
— 
 
02:00
11/30, Sun
— 
 
Lincoln City 
 
02:00
11/30, Sun
Southport 
 
Gateshead 
 
02:00
11/30, Sun
Dover Athletic 
 
Forest Green Rovers 
 
02:00
11/30, Sun
Dartford 
 
AFC Telford United 
 
02:00
11/30, Sun
Grimsby Town 
 
Barnet 
 
02:00
11/30, Sun
Macclesfield Town 
 
Alfreton Town 
 
06:45
12/3, Wed
Gateshead 
 
— 
 
06:45
12/3, Wed
— 
 
Dover Athletic 
 
06:45
12/3, Wed
Torquay United 
 
Eastleigh 
 
06:45
12/3, Wed
Dartford 
 
Kidderminster Harriers 
 
06:45
12/3, Wed
Nuneaton Town 
 
Woking 
 
06:45
12/3, Wed
Altrincham 
 
Wrexham 
 
06:45
12/3, Wed
Bristol Rovers 
 
Halifax Town 
 
06:45
12/3, Wed
Forest Green Rovers 
 
Nuneaton Town 
 
02:00
12/7, Sun
Alfreton Town 
 
Forest Green Rovers 
 
02:00
12/7, Sun
Altrincham 
 
Welling United 
 
02:00
12/7, Sun
Bristol Rovers 
 
Torquay United 
 
02:00
12/7, Sun
Barnet 
 
Dartford 
 
06:45
1/14, Wed
Halifax Town 
 
Aldershot Town 
 
06:45
1/21, Wed
Kidderminster Harriers 
 
Dover Athletic 
 
06:45
1/21, Wed
Wrexham 
 
Macclesfield Town 
 
08:00
6/30, Tue
AFC Telford United 
 
— 
 
08:00
6/30, Tue
— 
 
Eastleigh 
 
08:00
6/30, Tue
Grimsby Town 
 
Gateshead 
 
08:00
6/30, Tue
Woking 
 
Southport 
 
08:00
6/30, Tue
Braintree Town 
 
Forest Green Rovers 
 
06:45
12/10, Wed
Woking 
 
Lincoln City 
 
06:45
12/10, Wed
Nuneaton Town 
 
Torquay United 
 
06:45
12/10, Wed
Halifax Town 
 
AFC Telford United 
 
06:45
12/10, Wed
Welling United 
 
Alfreton Town 
 
06:45
12/11, Thu
Eastleigh 
 
Gateshead 
 
06:45
12/11, Thu
Southport 
 
Aldershot Town 
 
06:45
12/11, Thu
Macclesfield Town 
 
Bristol Rovers 
 
06:45
12/20, Sat
Gateshead 
 
Altrincham 
 
02:00
12/21, Sun
Dover Athletic 
 
Halifax Town 
 
02:00
12/21, Sun
Nuneaton Town 
 
Kidderminster Harriers 
 
02:00
12/21, Sun
Lincoln City 
 
Welling United 
 
02:00
12/21, Sun
Aldershot Town 
 
Woking 
 
02:00
12/21, Sun
Southport 
 
Wrexham 
 
02:00
12/21, Sun
Dartford 
 
— 
 
02:00
12/21, Sun
— 
 
Braintree Town 
 
02:00
12/21, Sun
Torquay United 
 
Alfreton Town 
 
02:00
12/21, Sun
Macclesfield Town 
 
Grimsby Town 
 
02:00
12/21, Sun
Forest Green Rovers 
 
AFC Telford United 
 
02:00
12/21, Sun
Eastleigh 
 
Forest Green Rovers 
 
00:00
12/27, Sat
Kidderminster Harriers 
 
Dover Athletic 
 
02:00
12/27, Sat
Welling United 
 
Eastleigh 
 
02:00
12/27, Sat
Woking 
 
Dartford 
 
02:00
12/27, Sat
Braintree Town 
 
Lincoln City 
 
02:00
12/27, Sat
Alfreton Town 
 
Gateshead 
 
02:00
12/27, Sat
Halifax Town 
 
— 
 
02:00
12/27, Sat
— 
 
Macclesfield Town 
 
02:00
12/27, Sat
Grimsby Town 
 
Nuneaton Town 
 
02:00
12/27, Sat
AFC Telford United 
 
Southport 
 
02:00
12/27, Sat
Wrexham 
 
Torquay United 
 
02:00
12/27, Sat
Bristol Rovers 
 
Aldershot Town 
 
02:00
12/27, Sat
Barnet 
 
Barnet 
 
02:00
12/29, Mon
Dover Athletic 
 
Braintree Town 
 
02:00
12/29, Mon
Eastleigh 
 
AFC Telford United 
 
02:00
12/29, Mon
Gateshead 
 
Altrincham 
 
02:00
12/29, Mon
Nuneaton Town 
 
Bristol Rovers 
 
02:00
12/29, Mon
Macclesfield Town 
 
Alfreton Town 
 
02:00
12/29, Mon
Dartford 
 
— 
 
02:00
12/29, Mon
— 
 
Grimsby Town 
 
02:00
12/29, Mon
Lincoln City 
 
Kidderminster Harriers 
 
02:00
12/29, Mon
Southport 
 
Welling United 
 
02:00
12/29, Mon
Torquay United 
 
Woking 
 
02:00
12/29, Mon
Aldershot Town 
 
Wrexham 
 
02:00
12/29, Mon
Forest Green Rovers 
 
AFC Telford United 
 
02:00
1/2, Fri
Nuneaton Town 
 
Welling United 
 
02:00
1/2, Fri
Dover Athletic 
 
Kidderminster Harriers 
 
02:00
1/2, Fri
Forest Green Rovers 
 
Alfreton Town 
 
02:00
1/2, Fri
Lincoln City 
 
Grimsby Town 
 
02:00
1/2, Fri
Macclesfield Town 
 
Braintree Town 
 
02:00
1/2, Fri
Dartford 
 
Barnet 
 
02:00
1/2, Fri
Aldershot Town 
 
Woking 
 
02:00
1/2, Fri
Eastleigh 
 
Bristol Rovers 
 
02:00
1/2, Fri
Torquay United 
 
— 
 
02:00
1/2, Fri
— 
 
Wrexham 
 
02:00
1/2, Fri
Southport 
 
Halifax Town 
 
02:00
1/2, Fri
Gateshead 
 
Macclesfield Town 
 
02:00
12/7, Sun
Woking 
 
Aldershot Town 
 
02:00
1/5, Mon
AFC Telford United 
 
Torquay United 
 
02:00
1/5, Mon
Alfreton Town 
 
Eastleigh 
 
02:00
1/5, Mon
Altrincham 
 
Lincoln City 
 
02:00
1/5, Mon
Barnet 
 
Dartford 
 
02:00
1/5, Mon
Kidderminster Harriers 
 
Forest Green Rovers 
 
02:00
1/5, Mon
Welling United 
 
Dover Athletic 
 
02:00
1/5, Mon
Grimsby Town 
 
Gateshead 
 
02:00
1/5, Mon
Wrexham 
 
— 
 
02:00
1/5, Mon
— 
 
Nuneaton Town 
 
02:00
1/5, Mon
Bristol Rovers 
 
Southport 
 
02:00
1/5, Mon
Halifax Town 
 
Nuneaton Town 
 
02:00
1/18, Sun
Gateshead 
 
— 
 
02:00
1/18, Sun
— 
 
Altrincham 
 
02:00
1/18, Sun
Torquay United 
 
Dover Athletic 
 
02:00
1/18, Sun
Dartford 
 
Lincoln City 
 
02:00
1/18, Sun
Aldershot Town 
 
Braintree Town 
 
02:00
1/18, Sun
Forest Green Rovers 
 
Woking 
 
02:00
1/18, Sun
Bristol Rovers 
 
Welling United 
 
02:00
1/18, Sun
Alfreton Town 
 
Wrexham 
 
02:00
1/18, Sun
AFC Telford United 
 
Kidderminster Harriers 
 
02:00
1/18, Sun
Macclesfield Town 
 
Halifax Town 
 
02:00
1/18, Sun
Eastleigh 
 
Grimsby Town 
 
02:00
1/18, Sun
Barnet 
 
Torquay United 
 
02:00
1/25, Sun
Lincoln City 
 
Barnet 
 
02:00
1/25, Sun
Southport 
 
Alfreton Town 
 
02:00
1/25, Sun
Forest Green Rovers 
 
Bristol Rovers 
 
02:00
1/25, Sun
Braintree Town 
 
AFC Telford United 
 
02:00
1/25, Sun
Halifax Town 
 
Aldershot Town 
 
02:00
1/25, Sun
Dover Athletic 
 
Nuneaton Town 
 
02:00
1/25, Sun
Grimsby Town 
 
Gateshead 
 
02:00
1/25, Sun
Welling United 
 
Eastleigh 
 
02:00
1/25, Sun
Wrexham 
 
Dartford 
 
02:00
1/25, Sun
Woking 
 
— 
 
02:00
1/25, Sun
— 
 
Macclesfield Town 
 
02:00
1/25, Sun
Altrincham 
 
Halifax Town 
 
02:00
2/1, Sun
Barnet 
 
Lincoln City 
 
02:00
2/1, Sun
Dover Athletic 
 
Wrexham 
 
02:00
2/1, Sun
Torquay United 
 
Dartford 
 
02:00
2/1, Sun
Bristol Rovers 
 
Braintree Town 
 
02:00
2/1, Sun
Macclesfield Town 
 
Altrincham 
 
02:00
2/1, Sun
Aldershot Town 
 
— 
 
02:00
2/1, Sun
— 
 
Southport 
 
02:00
2/1, Sun
Gateshead 
 
Kidderminster Harriers 
 
02:00
2/1, Sun
Eastleigh 
 
Forest Green Rovers 
 
02:00
2/1, Sun
Nuneaton Town 
 
Grimsby Town 
 
02:00
2/1, Sun
AFC Telford United 
 
Woking 
 
02:00
2/1, Sun
Alfreton Town 
 
Torquay United 
 
02:00
2/8, Sun
Braintree Town 
 
Aldershot Town 
 
02:00
2/8, Sun
Halifax Town 
 
Bristol Rovers 
 
02:00
2/8, Sun
Lincoln City 
 
— 
 
02:00
2/8, Sun
— 
 
Dover Athletic 
 
02:00
2/8, Sun
Altrincham 
 
Eastleigh 
 
02:00
2/8, Sun
AFC Telford United 
 
Alfreton Town 
 
02:00
2/8, Sun
Southport 
 
Barnet 
 
02:00
2/8, Sun
Woking 
 
Forest Green Rovers 
 
02:00
2/8, Sun
Grimsby Town 
 
Gateshead 
 
02:00
2/8, Sun
Kidderminster Harriers 
 
Macclesfield Town 
 
02:00
2/8, Sun
Welling United 
 
Nuneaton Town 
 
02:00
2/8, Sun
Wrexham 
 
Halifax Town 
 
02:00
2/15, Sun
Dover Athletic 
 
Aldershot Town 
 
02:00
2/15, Sun
Welling United 
 
Wrexham 
 
02:00
2/15, Sun
Barnet 
 
Eastleigh 
 
02:00
2/15, Sun
Torquay United 
 
AFC Telford United 
 
02:00
2/15, Sun
Dartford 
 
— 
 
02:00
2/15, Sun
— 
 
Braintree Town 
 
02:00
2/15, Sun
Alfreton Town 
 
Gateshead 
 
02:00
2/15, Sun
Nuneaton Town 
 
Grimsby Town 
 
02:00
2/15, Sun
Bristol Rovers 
 
Kidderminster Harriers 
 
02:00
2/15, Sun
Woking 
 
Altrincham 
 
02:00
2/15, Sun
Forest Green Rovers 
 
Southport 
 
02:00
2/15, Sun
Macclesfield Town 
 
Alfreton Town 
 
02:00
2/22, Sun
Aldershot Town 
 
Barnet 
 
02:00
2/22, Sun
Grimsby Town 
 
Bristol Rovers 
 
02:00
2/22, Sun
Altrincham 
 
— 
 
02:00
2/22, Sun
— 
 
Welling United 
 
02:00
2/22, Sun
Wrexham 
 
Dartford 
 
02:00
2/22, Sun
Gateshead 
 
Dover Athletic 
 
02:00
2/22, Sun
Southport 
 
Halifax Town 
 
02:00
2/22, Sun
Braintree Town 
 
Woking 
 
02:00
2/22, Sun
Torquay United 
 
Forest Green Rovers 
 
02:00
2/22, Sun
AFC Telford United 
 
Macclesfield Town 
 
02:00
2/22, Sun
Lincoln City 
 
Nuneaton Town 
 
02:00
2/22, Sun
Kidderminster Harriers 
 
— 
 
02:00
3/1, Sun
— 
 
Lincoln City 
 
02:00
3/1, Sun
Woking 
 
Kidderminster Harriers 
 
02:00
3/1, Sun
Halifax Town 
 
Grimsby Town 
 
02:00
3/1, Sun
Braintree Town 
 
Gateshead 
 
02:00
3/1, Sun
Bristol Rovers 
 
Forest Green Rovers 
 
02:00
3/1, Sun
Southport 
 
AFC Telford United 
 
02:00
3/1, Sun
Alfreton Town 
 
Eastleigh 
 
02:00
3/1, Sun
Macclesfield Town 
 
Wrexham 
 
02:00
3/1, Sun
Dover Athletic 
 
Altrincham 
 
02:00
3/1, Sun
Barnet 
 
Aldershot Town 
 
02:00
3/1, Sun
Dartford 
 
Nuneaton Town 
 
02:00
3/1, Sun
Welling United 
 
Barnet 
 
02:00
3/8, Sun
Forest Green Rovers 
 
Southport 
 
02:00
3/8, Sun
Nuneaton Town 
 
Woking 
 
02:00
3/8, Sun
Grimsby Town 
 
Braintree Town 
 
02:00
3/8, Sun
Gateshead 
 
Alfreton Town 
 
02:00
3/8, Sun
Kidderminster Harriers 
 
Macclesfield Town 
 
02:00
3/8, Sun
Aldershot Town 
 
Torquay United 
 
02:00
3/8, Sun
AFC Telford United 
 
— 
 
02:00
3/8, Sun
— 
 
Welling United 
 
02:00
3/8, Sun
Altrincham 
 
Bristol Rovers 
 
02:00
3/8, Sun
Eastleigh 
 
Halifax Town 
 
02:00
3/8, Sun
Dartford 
 
Dover Athletic 
 
02:00
3/8, Sun
Lincoln City 
 
Aldershot Town 
 
02:00
3/15, Sun
Southport 
 
Altrincham 
 
02:00
3/15, Sun
Wrexham 
 
AFC Telford United 
 
02:00
3/15, Sun
Woking 
 
Nuneaton Town 
 
02:00
3/15, Sun
Torquay United 
 
Dartford 
 
02:00
3/15, Sun
Alfreton Town 
 
Halifax Town 
 
02:00
3/15, Sun
Bristol Rovers 
 
Forest Green Rovers 
 
02:00
3/15, Sun
Braintree Town 
 
Gateshead 
 
02:00
3/15, Sun
Macclesfield Town 
 
Eastleigh 
 
02:00
3/15, Sun
Barnet 
 
Lincoln City 
 
02:00
3/15, Sun
Welling United 
 
Kidderminster Harriers 
 
02:00
3/15, Sun
Dover Athletic 
 
— 
 
02:00
3/15, Sun
— 
 
Macclesfield Town 
 
02:00
3/22, Sun
Nuneaton Town 
 
Grimsby Town 
 
02:00
3/22, Sun
Eastleigh 
 
Dover Athletic 
 
02:00
3/22, Sun
Gateshead 
 
Braintree Town 
 
02:00
3/22, Sun
AFC Telford United 
 
Barnet 
 
02:00
3/22, Sun
Welling United 
 
— 
 
02:00
3/22, Sun
— 
 
Altrincham 
 
02:00
3/22, Sun
Halifax Town 
 
Bristol Rovers 
 
02:00
3/22, Sun
Aldershot Town 
 
Southport 
 
02:00
3/22, Sun
Dartford 
 
Torquay United 
 
02:00
3/22, Sun
Kidderminster Harriers 
 
Woking 
 
02:00
3/22, Sun
Forest Green Rovers 
 
Wrexham 
 
02:00
3/22, Sun
Lincoln City 
 
Gateshead 
 
02:00
3/29, Sun
Eastleigh 
 
Alfreton Town 
 
02:00
3/29, Sun
Barnet 
 
Aldershot Town 
 
02:00
3/29, Sun
Wrexham 
 
— 
 
02:00
3/29, Sun
— 
 
Kidderminster Harriers 
 
02:00
3/29, Sun
Braintree Town 
 
Dartford 
 
02:00
3/29, Sun
Altrincham 
 
Dover Athletic 
 
02:00
3/29, Sun
AFC Telford United 
 
Macclesfield Town 
 
02:00
3/29, Sun
Bristol Rovers 
 
Southport 
 
02:00
3/29, Sun
Torquay United 
 
Welling United 
 
02:00
3/29, Sun
Grimsby Town 
 
Lincoln City 
 
02:00
3/29, Sun
Forest Green Rovers 
 
Nuneaton Town 
 
02:00
3/29, Sun
Halifax Town 
 
— 
 
01:00
4/5, Sun
— 
 
Forest Green Rovers 
 
01:00
4/5, Sun
Aldershot Town 
 
AFC Telford United 
 
01:00
4/5, Sun
Kidderminster Harriers 
 
Barnet 
 
01:00
4/5, Sun
Nuneaton Town 
 
Braintree Town 
 
01:00
4/5, Sun
Lincoln City 
 
Eastleigh 
 
01:00
4/5, Sun
Dover Athletic 
 
Altrincham 
 
01:00
4/5, Sun
Southport 
 
Wrexham 
 
01:00
4/5, Sun
Alfreton Town 
 
Halifax Town 
 
01:00
4/5, Sun
Macclesfield Town 
 
Woking 
 
01:00
4/5, Sun
Welling United 
 
Torquay United 
 
01:00
4/5, Sun
Dartford 
 
Grimsby Town 
 
01:00
4/5, Sun
Gateshead 
 
Dartford 
 
00:00
4/7, Tue
Barnet 
 
Dover Athletic 
 
00:00
4/7, Tue
Woking 
 
Gateshead 
 
00:00
4/7, Tue
Altrincham 
 
Kidderminster Harriers 
 
00:00
4/7, Tue
Bristol Rovers 
 
Lincoln City 
 
00:00
4/7, Tue
Halifax Town 
 
Macclesfield Town 
 
00:00
4/7, Tue
Wrexham 
 
Nuneaton Town 
 
00:00
4/7, Tue
Braintree Town 
 
Southport 
 
00:00
4/7, Tue
AFC Telford United 
 
— 
 
00:00
4/7, Tue
— 
 
Welling United 
 
00:00
4/7, Tue
Eastleigh 
 
Aldershot Town 
 
00:00
4/7, Tue
Torquay United 
 
Alfreton Town 
 
00:00
4/7, Tue
Grimsby Town 
 
Braintree Town 
 
00:00
4/12, Sun
Aldershot Town 
 
Bristol Rovers 
 
00:00
4/12, Sun
Southport 
 
Grimsby Town 
 
00:00
4/12, Sun
Wrexham 
 
Dartford 
 
00:00
4/12, Sun
Nuneaton Town 
 
Eastleigh 
 
00:00
4/12, Sun
Alfreton Town 
 
Woking 
 
00:00
4/12, Sun
Gateshead 
 
Forest Green Rovers 
 
00:00
4/12, Sun
Macclesfield Town 
 
— 
 
00:00
4/12, Sun
— 
 
Torquay United 
 
00:00
4/12, Sun
Altrincham 
 
Welling United 
 
00:00
4/12, Sun
Kidderminster Harriers 
 
AFC Telford United 
 
00:00
4/12, Sun
Lincoln City 
 
Barnet 
 
00:00
4/12, Sun
Halifax Town 
 
Nuneaton Town 
 
00:00
4/19, Sun
Woking 
 
Macclesfield Town 
 
00:00
4/19, Sun
Dartford 
 
— 
 
00:00
4/19, Sun
— 
 
Kidderminster Harriers 
 
00:00
4/19, Sun
Barnet 
 
Wrexham 
 
00:00
4/19, Sun
Braintree Town 
 
Southport 
 
00:00
4/19, Sun
Grimsby Town 
 
Lincoln City 
 
00:00
4/19, Sun
Eastleigh 
 
Gateshead 
 
00:00
4/19, Sun
Forest Green Rovers 
 
Alfreton Town 
 
00:00
4/19, Sun
Welling United 
 
Altrincham 
 
00:00
4/19, Sun
AFC Telford United 
 
Dover Athletic 
 
00:00
4/19, Sun
Bristol Rovers 
 
Halifax Town 
 
00:00
4/19, Sun
Torquay United 
 
Grimsby Town 
 
00:00
4/26, Sun
Aldershot Town 
 
Torquay United 
 
00:00
4/26, Sun
Macclesfield Town 
 
Welling United 
 
00:00
4/26, Sun
Southport 
 
Forest Green Rovers 
 
00:00
4/26, Sun
Dover Athletic 
 
AFC Telford United 
 
00:00
4/26, Sun
Wrexham 
 
Barnet 
 
00:00
4/26, Sun
Gateshead 
 
Eastleigh 
 
00:00
4/26, Sun
Kidderminster Harriers 
 
Woking 
 
00:00
4/26, Sun
Halifax Town 
 
Dartford 
 
00:00
4/26, Sun
Lincoln City 
 
— 
 
00:00
4/26, Sun
— 
 
Bristol Rovers 
 
00:00
4/26, Sun
Alfreton Town 
 
Braintree Town 
 
00:00
4/26, Sun
Altrincham