Podbrezová
03:30
3/1, Sun
MFK Košice
DAC Dunajská Streda
03:30
3/1, Sun
ViOn Zlaté Moravce
Slovan Bratislava
03:30
3/1, Sun
MSK Zilina
AS Trencín
03:30
3/1, Sun
Dukla Banská Bystrica
Spartak Trnava
03:30
3/1, Sun
Spartak Myjava
MFK Ruzomberok
03:30
3/1, Sun
FK Senica
MSK Zilina
03:30
3/8, Sun
AS Trencín
ViOn Zlaté Moravce
03:30
3/8, Sun
Slovan Bratislava
Spartak Myjava
03:30
3/8, Sun
MFK Ruzomberok
Dukla Banská Bystrica
03:30
3/8, Sun
Spartak Trnava
DAC Dunajská Streda
03:30
3/8, Sun
Podbrezová
FK Senica
03:30
3/8, Sun
MFK Košice
MFK Košice
03:30
3/15, Sun
Spartak Myjava
Slovan Bratislava
03:30
3/15, Sun
DAC Dunajská Streda
Spartak Trnava
03:30
3/15, Sun
MSK Zilina
AS Trencín
03:30
3/15, Sun
ViOn Zlaté Moravce
Podbrezová
03:30
3/15, Sun
FK Senica
MFK Ruzomberok
03:30
3/15, Sun
Dukla Banská Bystrica
MFK Ruzomberok
03:30
3/22, Sun
MSK Zilina
AS Trencín
03:30
3/22, Sun
DAC Dunajská Streda
FK Senica
03:30
3/22, Sun
Spartak Myjava
MFK Košice
03:30
3/22, Sun
Dukla Banská Bystrica
Spartak Trnava
03:30
3/22, Sun
ViOn Zlaté Moravce
Slovan Bratislava
03:30
3/22, Sun
Podbrezová
MSK Zilina
02:30
4/5, Sun
MFK Košice
ViOn Zlaté Moravce
02:30
4/5, Sun
MFK Ruzomberok
Podbrezová
02:30
4/5, Sun
Spartak Myjava
Dukla Banská Bystrica
02:30
4/5, Sun
FK Senica
DAC Dunajská Streda
02:30
4/5, Sun
Spartak Trnava
Slovan Bratislava
02:30
4/5, Sun
AS Trencín
MFK Ruzomberok
01:30
4/12, Sun
DAC Dunajská Streda
FK Senica
01:30
4/12, Sun
MSK Zilina
Spartak Trnava
01:30
4/12, Sun
Slovan Bratislava
Spartak Myjava
01:30
4/12, Sun
Dukla Banská Bystrica
AS Trencín
01:30
4/12, Sun
Podbrezová
MFK Košice
01:30
4/12, Sun
ViOn Zlaté Moravce
AS Trencín
01:30
4/19, Sun
Spartak Trnava
Slovan Bratislava
01:30
4/19, Sun
MFK Ruzomberok
MSK Zilina
01:30
4/19, Sun
Spartak Myjava
Podbrezová
01:30
4/19, Sun
Dukla Banská Bystrica
DAC Dunajská Streda
01:30
4/19, Sun
MFK Košice
ViOn Zlaté Moravce
01:30
4/19, Sun
FK Senica
Dukla Banská Bystrica
01:30
4/26, Sun
MSK Zilina
Spartak Trnava
01:30
4/26, Sun
Podbrezová
MFK Košice
01:30
4/26, Sun
Slovan Bratislava
FK Senica
01:30
4/26, Sun
DAC Dunajská Streda
MFK Ruzomberok
01:30
4/26, Sun
AS Trencín
Spartak Myjava
01:30
4/26, Sun
ViOn Zlaté Moravce
Spartak Trnava
01:30
5/3, Sun
MFK Ruzomberok
Podbrezová
01:30
5/3, Sun
MSK Zilina
AS Trencín
01:30
5/3, Sun
MFK Košice
Slovan Bratislava
01:30
5/3, Sun
FK Senica
DAC Dunajská Streda
01:30
5/3, Sun
Spartak Myjava
ViOn Zlaté Moravce
01:30
5/3, Sun
Dukla Banská Bystrica
MFK Košice
01:30
5/10, Sun
Spartak Trnava
Spartak Myjava
01:30
5/10, Sun
Slovan Bratislava
MSK Zilina
01:30
5/10, Sun
ViOn Zlaté Moravce
FK Senica
01:30
5/10, Sun
AS Trencín
MFK Ruzomberok
01:30
5/10, Sun
Podbrezová
Dukla Banská Bystrica
01:30
5/10, Sun
DAC Dunajská Streda
Podbrezová
01:30
5/17, Sun
ViOn Zlaté Moravce
Spartak Trnava
01:30
5/17, Sun
FK Senica
AS Trencín
01:30
5/17, Sun
Spartak Myjava
MFK Ruzomberok
01:30
5/17, Sun
MFK Košice
Slovan Bratislava
01:30
5/17, Sun
Dukla Banská Bystrica
DAC Dunajská Streda
01:30
5/17, Sun
MSK Zilina
ViOn Zlaté Moravce
01:30
5/20, Wed
DAC Dunajská Streda
MSK Zilina
01:30
5/20, Wed
Slovan Bratislava
Dukla Banská Bystrica
01:30
5/20, Wed
AS Trencín
FK Senica
01:30
5/20, Wed
MFK Ruzomberok
Spartak Myjava
01:30
5/20, Wed
Spartak Trnava
MFK Košice
01:30
5/20, Wed
Podbrezová
MFK Košice
01:30
5/24, Sun
FK Senica
Spartak Trnava
01:30
5/24, Sun
Dukla Banská Bystrica
Slovan Bratislava
01:30
5/24, Sun
ViOn Zlaté Moravce
AS Trencín
01:30
5/24, Sun
MSK Zilina
Podbrezová
01:30
5/24, Sun
DAC Dunajská Streda
MFK Ruzomberok
01:30
5/24, Sun
Spartak Myjava
FK Senica
01:30
5/31, Sun
Podbrezová
ViOn Zlaté Moravce
01:30
5/31, Sun
AS Trencín
MSK Zilina
01:30
5/31, Sun
Spartak Trnava
Dukla Banská Bystrica
01:30
5/31, Sun
MFK Ruzomberok
Spartak Myjava
01:30
5/31, Sun
MFK Košice
DAC Dunajská Streda
01:30
5/31, Sun
Slovan Bratislava