Aurillac 
 
10:00
1/10, Sat
Fabrègues 
 
AS Angoulême-Charentes 
 
10:00
1/10, Sat
Toulouse 2 
 
Bayonne 
 
10:00
1/10, Sat
Anglet Genets 
 
Villenave d'Ornon 
 
10:00
1/10, Sat
Balma 
 
Agde 
 
10:00
1/10, Sat
Toulouse Rodeo 
 
Blagnac 
 
10:00
1/10, Sat
Lege Cap Ferret 
 
Bassin d'Arcachon 
 
10:00
1/10, Sat
Bergerac Foot 
 
Fabrègues 
 
10:00
1/24, Sat
Blagnac 
 
Anglet Genets 
 
10:00
1/24, Sat
Aurillac 
 
Villenave d'Ornon 
 
10:00
1/24, Sat
Bayonne 
 
Balma 
 
10:00
1/24, Sat
Bassin d'Arcachon 
 
Bergerac Foot 
 
10:00
1/24, Sat
Agde 
 
Lege Cap Ferret 
 
10:00
1/24, Sat
AS Angoulême-Charentes 
 
Toulouse Rodeo 
 
10:00
1/24, Sat
Toulouse 2 
 
Blagnac 
 
10:00
1/31, Sat
Balma 
 
Aurillac 
 
10:00
1/31, Sat
Villenave d'Ornon 
 
Bassin d'Arcachon 
 
10:00
1/31, Sat
Anglet Genets 
 
Agde 
 
10:00
1/31, Sat
Fabrègues 
 
Toulouse 2 
 
10:00
1/31, Sat
Lege Cap Ferret 
 
AS Angoulême-Charentes 
 
10:00
1/31, Sat
Bergerac Foot 
 
Bayonne 
 
10:00
1/31, Sat
Toulouse Rodeo 
 
Balma 
 
10:00
2/14, Sat
Agde 
 
Aurillac 
 
10:00
2/14, Sat
Bayonne 
 
Anglet Genets 
 
10:00
2/14, Sat
Blagnac 
 
Villenave d'Ornon 
 
10:00
2/14, Sat
Bassin d'Arcachon 
 
Lege Cap Ferret 
 
10:00
2/14, Sat
Toulouse Rodeo 
 
Bergerac Foot 
 
10:00
2/14, Sat
Toulouse 2 
 
Fabrègues 
 
10:00
2/14, Sat
AS Angoulême-Charentes 
 
AS Angoulême-Charentes 
 
10:00
2/21, Sat
Balma 
 
Blagnac 
 
10:00
2/21, Sat
Villenave d'Ornon 
 
Agde 
 
10:00
2/21, Sat
Anglet Genets 
 
Bassin d'Arcachon 
 
10:00
2/21, Sat
Aurillac 
 
Toulouse Rodeo 
 
10:00
2/21, Sat
Bergerac Foot 
 
Toulouse 2 
 
10:00
2/21, Sat
Fabrègues 
 
Bayonne 
 
10:00
2/21, Sat
Lege Cap Ferret 
 
Balma 
 
10:00
3/7, Sat
Toulouse 2 
 
Villenave d'Ornon 
 
10:00
3/7, Sat
Agde 
 
Anglet Genets 
 
10:00
3/7, Sat
AS Angoulême-Charentes 
 
Aurillac 
 
10:00
3/7, Sat
Blagnac 
 
Bergerac Foot 
 
10:00
3/7, Sat
Lege Cap Ferret 
 
Fabrègues 
 
10:00
3/7, Sat
Toulouse Rodeo 
 
Bassin d'Arcachon 
 
10:00
3/7, Sat
Bayonne 
 
Toulouse Rodeo 
 
10:00
3/14, Sat
Balma 
 
AS Angoulême-Charentes 
 
10:00
3/14, Sat
Villenave d'Ornon 
 
Toulouse 2 
 
10:00
3/14, Sat
Anglet Genets 
 
Agde 
 
10:00
3/14, Sat
Aurillac 
 
Blagnac 
 
10:00
3/14, Sat
Bassin d'Arcachon 
 
Lege Cap Ferret 
 
10:00
3/14, Sat
Fabrègues 
 
Bayonne 
 
10:00
3/14, Sat
Bergerac Foot 
 
Anglet Genets 
 
10:00
3/28, Sat
Toulouse Rodeo 
 
Balma 
 
10:00
3/28, Sat
Lege Cap Ferret 
 
Aurillac 
 
10:00
3/28, Sat
AS Angoulême-Charentes 
 
Blagnac 
 
10:00
3/28, Sat
Bayonne 
 
Villenave d'Ornon 
 
10:00
3/28, Sat
Toulouse 2 
 
Bassin d'Arcachon 
 
10:00
3/28, Sat
Agde 
 
Fabrègues 
 
10:00
3/28, Sat
Bergerac Foot 
 
Bergerac Foot 
 
09:00
4/4, Sat
Balma 
 
Lege Cap Ferret 
 
09:00
4/4, Sat
Anglet Genets 
 
Agde 
 
09:00
4/4, Sat
Blagnac 
 
Toulouse Rodeo 
 
09:00
4/4, Sat
Villenave d'Ornon 
 
Toulouse 2 
 
09:00
4/4, Sat
Aurillac 
 
Bayonne 
 
09:00
4/4, Sat
Fabrègues 
 
AS Angoulême-Charentes 
 
09:00
4/4, Sat
Bassin d'Arcachon 
 
Balma 
 
08:00
4/11, Sat
Fabrègues 
 
Villenave d'Ornon 
 
08:00
4/11, Sat
Lege Cap Ferret 
 
Anglet Genets 
 
08:00
4/11, Sat
Bergerac Foot 
 
Aurillac 
 
08:00
4/11, Sat
Toulouse Rodeo 
 
Blagnac 
 
08:00
4/11, Sat
AS Angoulême-Charentes 
 
Bassin d'Arcachon 
 
08:00
4/11, Sat
Toulouse 2 
 
Agde 
 
08:00
4/11, Sat
Bayonne 
 
Bayonne 
 
08:00
4/25, Sat
Balma 
 
Bergerac Foot 
 
08:00
4/25, Sat
Villenave d'Ornon 
 
Toulouse 2 
 
08:00
4/25, Sat
Blagnac 
 
Fabrègues 
 
08:00
4/25, Sat
Anglet Genets 
 
Lege Cap Ferret 
 
08:00
4/25, Sat
Aurillac 
 
Toulouse Rodeo 
 
08:00
4/25, Sat
Bassin d'Arcachon 
 
AS Angoulême-Charentes 
 
08:00
4/25, Sat
Agde 
 
Villenave d'Ornon 
 
08:00
5/2, Sat
Fabrègues 
 
Aurillac 
 
08:00
5/2, Sat
Bergerac Foot 
 
Anglet Genets 
 
08:00
5/2, Sat
Balma 
 
Bassin d'Arcachon 
 
08:00
5/2, Sat
Lege Cap Ferret 
 
Agde 
 
08:00
5/2, Sat
Toulouse 2 
 
AS Angoulême-Charentes 
 
08:00
5/2, Sat
Bayonne 
 
Blagnac 
 
08:00
5/2, Sat
Toulouse Rodeo 
 
Anglet Genets 
 
08:00
5/16, Sat
Bayonne 
 
Fabrègues 
 
08:00
5/16, Sat
Aurillac 
 
Bergerac Foot 
 
08:00
5/16, Sat
Bassin d'Arcachon 
 
Toulouse 2 
 
08:00
5/16, Sat
AS Angoulême-Charentes 
 
Balma 
 
08:00
5/16, Sat
Villenave d'Ornon 
 
Toulouse Rodeo 
 
08:00
5/16, Sat
Agde 
 
Lege Cap Ferret 
 
08:00
5/16, Sat
Blagnac 
 
Bassin d'Arcachon 
 
08:00
5/23, Sat
Fabrègues 
 
Blagnac 
 
08:00
5/23, Sat
Bergerac Foot 
 
Villenave d'Ornon 
 
08:00
5/23, Sat
Anglet Genets 
 
Bayonne 
 
08:00
5/23, Sat
Toulouse 2 
 
AS Angoulême-Charentes 
 
08:00
5/23, Sat
Toulouse Rodeo 
 
Agde 
 
08:00
5/23, Sat
Lege Cap Ferret 
 
Aurillac 
 
08:00
5/23, Sat
Balma