Illzach Moden 
 
10:00
11/1, Sat
Biesheim A.S.C. 
 
Amnéville 
 
10:00
11/1, Sat
Sarreguemines 
 
Colmar 2 
 
10:00
11/1, Sat
Epernay 
 
Thaon 
 
10:00
11/1, Sat
Haguenau 
 
Ste Savine Rivière de Corps 
 
10:00
11/1, Sat
Nancy 2 
 
Forbach 
 
10:00
11/1, Sat
Auxerre 2 
 
Saint-Louis-Neuweg 
 
10:00
11/1, Sat
Schiltigheim 
 
Amnéville 
 
10:00
11/8, Sat
Illzach Moden 
 
Auxerre 2 
 
10:00
11/8, Sat
Ste Savine Rivière de Corps 
 
Sarreguemines 
 
10:00
11/8, Sat
Epernay 
 
Schiltigheim 
 
10:00
11/8, Sat
Forbach 
 
Biesheim A.S.C. 
 
10:00
11/8, Sat
Saint-Louis-Neuweg 
 
Haguenau 
 
10:00
11/8, Sat
Colmar 2 
 
Nancy 2 
 
10:00
11/9, Sun
Thaon 
 
Epernay 
 
10:00
11/22, Sat
Haguenau 
 
Illzach Moden 
 
10:00
11/22, Sat
Sarreguemines 
 
Colmar 2 
 
10:00
11/22, Sat
Nancy 2 
 
Thaon 
 
10:00
11/22, Sat
Auxerre 2 
 
Forbach 
 
10:00
11/22, Sat
Biesheim A.S.C. 
 
Saint-Louis-Neuweg 
 
10:00
11/22, Sat
Amnéville 
 
Ste Savine Rivière de Corps 
 
10:00
11/22, Sat
Schiltigheim 
 
Schiltigheim 
 
10:00
11/29, Sat
Thaon 
 
Amnéville 
 
10:00
11/29, Sat
Forbach 
 
Biesheim A.S.C. 
 
10:00
11/29, Sat
Ste Savine Rivière de Corps 
 
Illzach Moden 
 
10:00
11/29, Sat
Saint-Louis-Neuweg 
 
Nancy 2 
 
10:00
11/29, Sat
Epernay 
 
Auxerre 2 
 
10:00
11/29, Sat
Colmar 2 
 
Sarreguemines 
 
10:00
11/29, Sat
Haguenau 
 
Epernay 
 
10:00
12/13, Sat
Auxerre 2 
 
Colmar 2 
 
10:00
12/13, Sat
Schiltigheim 
 
Thaon 
 
10:00
12/13, Sat
Biesheim A.S.C. 
 
Ste Savine Rivière de Corps 
 
10:00
12/13, Sat
Amnéville 
 
Haguenau 
 
10:00
12/13, Sat
Nancy 2 
 
Forbach 
 
10:00
12/13, Sat
Illzach Moden 
 
Saint-Louis-Neuweg 
 
10:00
12/13, Sat
Sarreguemines 
 
Auxerre 2 
 
10:00
12/20, Sat
Haguenau 
 
Saint-Louis-Neuweg 
 
10:00
12/20, Sat
Forbach 
 
Illzach Moden 
 
10:00
12/20, Sat
Ste Savine Rivière de Corps 
 
Amnéville 
 
10:00
12/20, Sat
Thaon 
 
Schiltigheim 
 
10:00
12/20, Sat
Epernay 
 
Biesheim A.S.C. 
 
10:00
12/20, Sat
Colmar 2 
 
Sarreguemines 
 
10:00
12/20, Sat
Nancy 2 
 
Epernay 
 
10:00
1/10, Sat
Biesheim A.S.C. 
 
Haguenau 
 
10:00
1/10, Sat
Schiltigheim 
 
Ste Savine Rivière de Corps 
 
10:00
1/10, Sat
Saint-Louis-Neuweg 
 
Sarreguemines 
 
10:00
1/10, Sat
Forbach 
 
Nancy 2 
 
10:00
1/10, Sat
Auxerre 2 
 
Thaon 
 
10:00
1/10, Sat
Illzach Moden 
 
Colmar 2 
 
10:00
1/10, Sat
Amnéville 
 
Illzach Moden 
 
10:00
1/24, Sat
Epernay 
 
Schiltigheim 
 
10:00
1/24, Sat
Auxerre 2 
 
Biesheim A.S.C. 
 
10:00
1/24, Sat
Nancy 2 
 
Amnéville 
 
10:00
1/24, Sat
Haguenau 
 
Saint-Louis-Neuweg 
 
10:00
1/24, Sat
Colmar 2 
 
Ste Savine Rivière de Corps 
 
10:00
1/24, Sat
Sarreguemines 
 
Forbach 
 
10:00
1/24, Sat
Thaon 
 
Colmar 2 
 
10:00
1/31, Sat
Forbach 
 
Sarreguemines 
 
10:00
1/31, Sat
Schiltigheim 
 
Nancy 2 
 
10:00
1/31, Sat
Amnéville 
 
Haguenau 
 
10:00
1/31, Sat
Illzach Moden 
 
Thaon 
 
10:00
1/31, Sat
Ste Savine Rivière de Corps 
 
Epernay 
 
10:00
1/31, Sat
Saint-Louis-Neuweg 
 
Auxerre 2 
 
10:00
1/31, Sat
Biesheim A.S.C. 
 
Illzach Moden 
 
10:00
2/14, Sat
Nancy 2 
 
Amnéville 
 
10:00
2/14, Sat
Auxerre 2 
 
Biesheim A.S.C. 
 
10:00
2/14, Sat
Schiltigheim 
 
Ste Savine Rivière de Corps 
 
10:00
2/14, Sat
Colmar 2 
 
Forbach 
 
10:00
2/14, Sat
Epernay 
 
Thaon 
 
10:00
2/14, Sat
Sarreguemines 
 
Saint-Louis-Neuweg 
 
10:00
2/14, Sat
Haguenau 
 
Nancy 2 
 
10:00
2/21, Sat
Saint-Louis-Neuweg 
 
Epernay 
 
10:00
2/21, Sat
Ste Savine Rivière de Corps 
 
Sarreguemines 
 
10:00
2/21, Sat
Biesheim A.S.C. 
 
Auxerre 2 
 
10:00
2/21, Sat
Illzach Moden 
 
Schiltigheim 
 
10:00
2/21, Sat
Amnéville 
 
Colmar 2 
 
10:00
2/21, Sat
Thaon 
 
Haguenau 
 
10:00
2/21, Sat
Forbach 
 
Amnéville 
 
10:00
3/7, Sat
Biesheim A.S.C. 
 
Colmar 2 
 
10:00
3/7, Sat
Sarreguemines 
 
Illzach Moden 
 
10:00
3/7, Sat
Schiltigheim 
 
Thaon 
 
10:00
3/7, Sat
Epernay 
 
Forbach 
 
10:00
3/7, Sat
Nancy 2 
 
Ste Savine Rivière de Corps 
 
10:00
3/7, Sat
Haguenau 
 
Saint-Louis-Neuweg 
 
10:00
3/7, Sat
Auxerre 2 
 
Sarreguemines 
 
10:00
3/14, Sat
Amnéville 
 
Biesheim A.S.C. 
 
10:00
3/14, Sat
Illzach Moden 
 
Epernay 
 
10:00
3/14, Sat
Colmar 2 
 
Haguenau 
 
10:00
3/14, Sat
Thaon 
 
Auxerre 2 
 
10:00
3/14, Sat
Forbach 
 
Nancy 2 
 
10:00
3/14, Sat
Ste Savine Rivière de Corps 
 
Schiltigheim 
 
10:00
3/14, Sat
Saint-Louis-Neuweg 
 
Epernay 
 
10:00
3/28, Sat
Sarreguemines 
 
Illzach Moden 
 
10:00
3/28, Sat
Amnéville 
 
Colmar 2 
 
10:00
3/28, Sat
Haguenau 
 
Saint-Louis-Neuweg 
 
10:00
3/28, Sat
Biesheim A.S.C. 
 
Ste Savine Rivière de Corps 
 
10:00
3/28, Sat
Auxerre 2 
 
Forbach 
 
10:00
3/28, Sat
Schiltigheim 
 
Thaon 
 
10:00
3/28, Sat
Nancy 2 
 
Sarreguemines 
 
09:00
4/4, Sat
Illzach Moden 
 
Auxerre 2 
 
09:00
4/4, Sat
Thaon 
 
Schiltigheim 
 
09:00
4/4, Sat
Ste Savine Rivière de Corps 
 
Haguenau 
 
09:00
4/4, Sat
Epernay 
 
Biesheim A.S.C. 
 
09:00
4/4, Sat
Forbach 
 
Amnéville 
 
09:00
4/4, Sat
Saint-Louis-Neuweg 
 
Nancy 2 
 
09:00
4/4, Sat
Colmar 2 
 
Haguenau 
 
08:00
4/11, Sat
Sarreguemines 
 
Colmar 2 
 
08:00
4/11, Sat
Auxerre 2 
 
Epernay 
 
08:00
4/11, Sat
Nancy 2 
 
Thaon 
 
08:00
4/11, Sat
Schiltigheim 
 
Forbach 
 
08:00
4/11, Sat
Amnéville 
 
Saint-Louis-Neuweg 
 
08:00
4/11, Sat
Illzach Moden 
 
Ste Savine Rivière de Corps 
 
08:00
4/11, Sat
Biesheim A.S.C. 
 
Illzach Moden 
 
08:00
4/25, Sat
Forbach 
 
Auxerre 2 
 
08:00
4/25, Sat
Epernay 
 
Amnéville 
 
08:00
4/25, Sat
Ste Savine Rivière de Corps 
 
Sarreguemines 
 
08:00
4/25, Sat
Saint-Louis-Neuweg 
 
Biesheim A.S.C. 
 
08:00
4/25, Sat
Thaon 
 
Schiltigheim 
 
08:00
4/25, Sat
Colmar 2 
 
Nancy 2 
 
08:00
4/25, Sat
Haguenau 
 
Epernay 
 
08:00
5/2, Sat
Schiltigheim 
 
Nancy 2 
 
08:00
5/2, Sat
Sarreguemines 
 
Haguenau 
 
08:00
5/2, Sat
Auxerre 2 
 
Colmar 2 
 
08:00
5/2, Sat
Biesheim A.S.C. 
 
Forbach 
 
08:00
5/2, Sat
Saint-Louis-Neuweg 
 
Thaon 
 
08:00
5/2, Sat
Amnéville 
 
Ste Savine Rivière de Corps 
 
08:00
5/2, Sat
Illzach Moden 
 
Illzach Moden 
 
08:00
5/16, Sat
Thaon 
 
Biesheim A.S.C. 
 
08:00
5/16, Sat
Epernay 
 
Schiltigheim 
 
08:00
5/16, Sat
Haguenau 
 
Saint-Louis-Neuweg 
 
08:00
5/16, Sat
Ste Savine Rivière de Corps 
 
Amnéville 
 
08:00
5/16, Sat
Colmar 2 
 
Forbach 
 
08:00
5/16, Sat
Sarreguemines 
 
Auxerre 2 
 
08:00
5/16, Sat
Nancy 2 
 
Haguenau 
 
08:00
5/23, Sat
Biesheim A.S.C. 
 
Nancy 2 
 
08:00
5/23, Sat
Schiltigheim 
 
Sarreguemines 
 
08:00
5/23, Sat
Auxerre 2 
 
Ste Savine Rivière de Corps 
 
08:00
5/23, Sat
Forbach 
 
Epernay 
 
08:00
5/23, Sat
Amnéville 
 
Colmar 2 
 
08:00
5/23, Sat
Illzach Moden 
 
Thaon 
 
08:00
5/23, Sat
Saint-Louis-Neuweg