Fixtures / Results CFA 2 Groupe C

 
13/02/2016
Lege Cap Ferret
10:00 
Castanet
Anglet Genets
10:00 
ES Paulhan Pezenas
Aurillac
 
AS Angoulême-Charentes
Limoges Foot 87
10:00 
Niort 2
Marmande
10:00 
Blagnac
Montpellier 2
10:00 
Toulouse 2
Villenave d'Ornon
10:00 
Balma
20/02/2016
Castanet
10:00 
Aurillac
Anglet Genets
10:00 
Villenave d'Ornon
Blagnac
10:00 
Montpellier 2
Niort 2
10:00 
Marmande
AS Angoulême-Charentes
10:00 
Limoges Foot 87
21/02/2016
ES Paulhan Pezenas
10:00 
Lege Cap Ferret
Toulouse 2
10:00 
Balma
05/03/2016
Limoges Foot 87
10:00 
Castanet
Marmande
10:00 
AS Angoulême-Charentes
Aurillac
10:00 
ES Paulhan Pezenas
Villenave d'Ornon
10:00 
Toulouse 2
Lege Cap Ferret
10:00 
Anglet Genets
Balma
10:00 
Blagnac
06/03/2016
Montpellier 2
10:00 
Niort 2
19/03/2016
AS Angoulême-Charentes
10:00 
Montpellier 2
Anglet Genets
10:00 
Aurillac
Blagnac
10:00 
Toulouse 2
Niort 2
10:00 
Balma
Castanet
10:00 
Marmande
Lege Cap Ferret
10:00 
Villenave d'Ornon
20/03/2016
ES Paulhan Pezenas
10:00 
Limoges Foot 87
02/04/2016
Marmande
09:00 
ES Paulhan Pezenas
Limoges Foot 87
09:00 
Anglet Genets
Balma
09:00 
AS Angoulême-Charentes
Aurillac
09:00 
Lege Cap Ferret
Villenave d'Ornon
09:00 
Blagnac
03/04/2016
Toulouse 2
08:00 
Niort 2
Montpellier 2
08:00 
Castanet
09/04/2016
Lege Cap Ferret
08:00 
Limoges Foot 87
Anglet Genets
08:00 
Marmande
Niort 2
08:00 
Blagnac
Aurillac
08:00 
Villenave d'Ornon
Castanet
08:00 
Balma
AS Angoulême-Charentes
08:00 
Toulouse 2
10/04/2016
ES Paulhan Pezenas
08:00 
Montpellier 2
16/04/2016
Marmande
08:00 
Lege Cap Ferret
Villenave d'Ornon
08:00 
Niort 2
Limoges Foot 87
08:00 
Aurillac
Blagnac
08:00 
AS Angoulême-Charentes
Balma
08:00 
ES Paulhan Pezenas
17/04/2016
Toulouse 2
08:00 
Castanet
Montpellier 2
08:00 
Anglet Genets
30/04/2016
Aurillac
08:00 
Marmande
Lege Cap Ferret
08:00 
Montpellier 2
Anglet Genets
08:00 
Balma
ES Paulhan Pezenas
08:00 
Toulouse 2
Limoges Foot 87
08:00 
Villenave d'Ornon
Castanet
08:00 
Blagnac
AS Angoulême-Charentes
08:00 
Niort 2
07/05/2016
Niort 2
08:00 
Castanet
Blagnac
08:00 
ES Paulhan Pezenas
Villenave d'Ornon
08:00 
AS Angoulême-Charentes
Marmande
08:00 
Limoges Foot 87
Balma
08:00 
Lege Cap Ferret
08/05/2016
Toulouse 2
08:00 
Anglet Genets
Montpellier 2
08:00 
Aurillac
14/05/2016
Marmande
08:00 
Villenave d'Ornon
Limoges Foot 87
08:00 
Montpellier 2
Aurillac
08:00 
Balma
Lege Cap Ferret
08:00 
Toulouse 2
Anglet Genets
08:00 
Blagnac
ES Paulhan Pezenas
08:00 
Niort 2
Castanet
08:00 
AS Angoulême-Charentes
28/05/2016
Blagnac
08:00 
Lege Cap Ferret
Balma
08:00 
Limoges Foot 87
Niort 2
08:00 
Anglet Genets
AS Angoulême-Charentes
08:00 
ES Paulhan Pezenas
Castanet
08:00 
Villenave d'Ornon
Montpellier 2
08:00 
Marmande
Toulouse 2
08:00 
Aurillac
04/06/2016
Anglet Genets
08:00 
AS Angoulême-Charentes
Limoges Foot 87
08:00 
Toulouse 2
Marmande
08:00 
Balma
Villenave d'Ornon
08:00 
Montpellier 2
ES Paulhan Pezenas
08:00 
Castanet
Aurillac
08:00 
Blagnac
Lege Cap Ferret
08:00 
Niort 2