Telekom Baskets Bonn 
 
05:30
11/27, Thu
Brose Baskets Bamberg 
 
CAI Zaragoza 
 
06:30
11/27, Thu
Strasbourg 
 
Dijon 
 
06:30
11/27, Thu
Lyon-Villeurbanne 
 
Herbalife Gran Canaria 
 
07:00
11/27, Thu
Telenet BC Oostende 
 
EWE Baskets Oldenburg 
 
06:00
11/27, Thu
CEZ Nymburk 
 
Nancy 
 
06:00
11/27, Thu
Acea Roma 
 
Proximus Spirou 
 
06:30
11/27, Thu
Baloncesto Sevilla 
 
Besiktas Integral Forex 
 
04:45
11/27, Thu
BC Zenit St. Petersburg 
 
BC Khimki 
 
03:00
11/27, Thu
Union Olimpija 
 
Szolnoki Olaj 
 
05:00
11/27, Thu
VEF Riga 
 
Krasny Oktyabr 
 
03:30
11/27, Thu
Hapoel Migdal Jerusalem 
 
Banvit 
 
04:00
11/27, Thu
KK Partizan 
 
Lietuvos Rytas 
 
04:00
11/27, Thu
CSU Asesoft Ploiesti 
 
Pinar Karsiyaka 
 
05:00
11/27, Thu
Buducnost VOLI Podgorica 
 
BK Ventspils 
 
04:00
11/27, Thu
Lokomotiv Kuban 
 
CAI Zaragoza 
 
06:30
12/4, Thu
Telekom Baskets Bonn 
 
Strasbourg 
 
06:00
12/4, Thu
Grissin Bon Reggio Emilia 
 
Telenet BC Oostende 
 
06:30
12/4, Thu
Artland Dragons 
 
FoxTown Cantu 
 
06:30
12/4, Thu
Lyon-Villeurbanne 
 
Herbalife Gran Canaria 
 
07:00
12/4, Thu
Dijon 
 
CEZ Nymburk 
 
04:30
12/4, Thu
Proximus Spirou 
 
EWE Baskets Oldenburg 
 
06:00
12/4, Thu
Nancy 
 
Baloncesto Sevilla 
 
06:30
12/4, Thu
Acea Roma 
 
BC Khimki 
 
03:30
12/4, Thu
Besiktas Integral Forex 
 
VEF Riga 
 
04:30
12/4, Thu
BC Zenit St. Petersburg 
 
Union Olimpija 
 
06:30
12/4, Thu
Szolnoki Olaj 
 
CSU Asesoft Ploiesti 
 
04:30
12/4, Thu
Banvit 
 
KK Partizan 
 
04:00
12/4, Thu
Hapoel Migdal Jerusalem 
 
Lietuvos Rytas 
 
04:00
12/4, Thu
Krasny Oktyabr 
 
Buducnost VOLI Podgorica 
 
05:00
12/4, Thu
Stelmet Zielona Gora 
 
PAOK Thessaloniki 
 
04:00
12/4, Thu
Lokomotiv Kuban 
 
Pinar Karsiyaka 
 
05:00
12/4, Thu
BK Ventspils 
 
Paris-Levallois 
 
06:30
12/3, Wed
Brose Baskets Bamberg 
 
Paris-Levallois 
 
06:30
12/10, Wed
Telekom Baskets Bonn 
 
Grissin Bon Reggio Emilia 
 
06:30
12/10, Wed
CAI Zaragoza 
 
Acea Roma 
 
06:45
12/10, Wed
CEZ Nymburk 
 
VEF Riga 
 
04:30
12/10, Wed
Besiktas Integral Forex 
 
Brose Baskets Bamberg 
 
06:00
12/11, Thu
Strasbourg 
 
Artland Dragons 
 
05:30
12/11, Thu
Herbalife Gran Canaria 
 
FoxTown Cantu 
 
06:30
12/11, Thu
Dijon 
 
Lyon-Villeurbanne 
 
06:00
12/11, Thu
Telenet BC Oostende 
 
Baloncesto Sevilla 
 
06:30
12/11, Thu
Nancy 
 
Proximus Spirou 
 
06:30
12/11, Thu
EWE Baskets Oldenburg 
 
Szolnoki Olaj 
 
05:00
12/11, Thu
BC Khimki 
 
BC Zenit St. Petersburg 
 
04:00
12/11, Thu
Union Olimpija 
 
Banvit 
 
04:00
12/11, Thu
Lietuvos Rytas 
 
KK Partizan 
 
04:00
12/11, Thu
Krasny Oktyabr 
 
Hapoel Migdal Jerusalem 
 
05:30
12/11, Thu
CSU Asesoft Ploiesti 
 
Lokomotiv Kuban 
 
04:00
12/11, Thu
Buducnost VOLI Podgorica 
 
Stelmet Zielona Gora 
 
05:00
12/11, Thu
Pinar Karsiyaka 
 
PAOK Thessaloniki 
 
04:00
12/11, Thu
BK Ventspils 
 
Telekom Baskets Bonn 
 
10:00
12/16, Tue
Grissin Bon Reggio Emilia 
 
CAI Zaragoza 
 
10:00
12/16, Tue
Brose Baskets Bamberg 
 
Strasbourg 
 
10:00
12/16, Tue
Paris-Levallois 
 
Dijon 
 
10:00
12/16, Tue
Artland Dragons 
 
Herbalife Gran Canaria 
 
11:00
12/16, Tue
Lyon-Villeurbanne 
 
Telenet BC Oostende 
 
10:00
12/16, Tue
FoxTown Cantu 
 
Nancy 
 
10:00
12/16, Tue
Proximus Spirou 
 
EWE Baskets Oldenburg 
 
10:00
12/16, Tue
Acea Roma 
 
CEZ Nymburk 
 
10:00
12/16, Tue
Baloncesto Sevilla 
 
Union Olimpija 
 
10:00
12/16, Tue
VEF Riga 
 
Buducnost VOLI Podgorica 
 
10:00
12/16, Tue
PAOK Thessaloniki 
 
BC Khimki 
 
08:00
12/16, Tue
BC Zenit St. Petersburg 
 
Besiktas Integral Forex 
 
09:00
12/16, Tue
Szolnoki Olaj 
 
Krasny Oktyabr 
 
08:00
12/16, Tue
Banvit 
 
Lietuvos Rytas 
 
09:00
12/16, Tue
Hapoel Migdal Jerusalem 
 
CSU Asesoft Ploiesti 
 
09:00
12/16, Tue
KK Partizan 
 
BK Ventspils 
 
09:00
12/16, Tue
Stelmet Zielona Gora 
 
Pinar Karsiyaka 
 
09:00
12/16, Tue
Lokomotiv Kuban 
 
 

Headlines  

  
  • Featured
  • Latest
  • Popular
  • Videos
Packed with talent and experience, holders Spain look stronger than ever as they head into the European championship in Lithuania.
By Reuters • The 29/08/2011 at 13:38
 
 
 

Eurocup

  
  • Eurocup
Group F
Group E
Group D
Group C
Group B
Group A